Nowość na rynku – produkty pomidorowe BIO Podravka

Newsy

Dbając o potrzeby swoich klientów, Podravka poszerzyła portfolio o produkty pomidorowe BIO. Są one gwarancją najwyżej jakości, a ekologiczne pochodzenie składników  potwierdza unijny certyfikat – zielony Euroliść.

Podravka od zawsze stawia na wysoką jakość oferowanych produktów, na to by były pełne naturalnego smaku i bogate w wartości odżywcze. Między innymi dlatego, zyskała miano jednej z wiodących firm spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Podążając za trendami i potrzebami klientów Podravka dodała do swojej oferty linię produktów pomidorowych dojrzałych w śródziemnomroskim słońcu i posiadających unijny certyfikat BIO:
• BIO przecier pomidorowy 500g – starannie przygotowany z pomidorów
wysokiej jakości przecier bez dodatku soli. Doskonale sprawdzi się m.in. do
przygotowania zup i sosów.
• BIO pomidory krojone klasyczne 390g – pomidory bez dodatku soli to
gwarancja wyjątkowego, naturalnego smaku.
• BIO pomidory krojone z bazylią i oregano 390g – soczyste pomidory z
dodatkiem bazylii i oregano, które również pochodzą z ekologicznych upraw.


Produkty Podravka BIO powstają z pomidorów oraz świeżych ziół pochodzących jedynie z certyfikowanych rolnictw ekologicznych oraz nie zawierają sztucznych dodatków. Produkty pomidorowe Podravka BIO powstają z warzyw dojrzewających w śródziemnomorskim słońcu, przetwarzanych w ciągu 24 godzin od czasu zbioru, dzięki czemu zachowują swój wyjątkowy naturalny smak oraz wartości odżywcze. Produkty Podravka BIO są m.in. bogatym źródłem likopenu.

POLECAMY

Wszystkie przetwory z linii BIO są zamknięte są w przyjaznym dla środowiska opakowaniu tetra pack. Zielony listek zamieszczony na opakowaniu oznacza, że do produkcji nie użyto żadnych składników modyfikowanych genetycznie ani sztucznych polepszaczy. Euroliść przyznawany jest przez Komisję Europejską i umieszczany jest na paczkowanych produktach ekologicznych wyprodukowanych w jednym z państw członkowskich, spełniających normy wspólnotowe.
Dania przygotowane na bazie przecieru oraz pomidorów krojonych Podravka BIO to gwarancja najwyższej jakości użytych składników, które pochodzą z ekologicznych upraw.


Rekomendowane ceny produktów:
BIO przecier pomidorowy 500g – 3,99zł
BIO pomidory krojone klasyczne 390g – 4,99zł
BIO pomidory krojone z bazylią i oregano 390g – 4,99zł

 

Podravka Polska Sp. z o.o.
ul. Cypryjska 72,
02-761 Warszawa
T +48 22 427-30-10
F +48 22 427-30-39

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI