NOWOŚĆ! MIX BAKALII KRESTO W KIESZONKOWYM OPAKOWANIU 35 g

Wygodna przekąska na szkolny start … i nie tylko

Newsy

Początek roku szkolnego to czas zmiany nawyków. Codzienne lekcje i odrabianie zadań domowych wymagają skupienia oraz zorganizowania czasu w maksymalnie efektywny sposób. Ważna jest również wartościowa dieta, bogata w składniki sprzyjające koncentracji. MIX BAKALII KRESTO z żurawiną lub nerkowcem to źródło żelaza i potasu, po które możemy wygodnie sięgnąć w każdym momencie dnia.

Przyswajanie wiedzy to godziny spędzone na powtarzaniu materiału i wykonywaniu ćwiczeń. Intensywna praca wymaga wsparcia w postaci odpowiednio zbilansowanej diety. Ważne, aby dzień zaczynać od sycącego i lekkiego śniadania, a w przerwie sięgać po wartościowe przekąski.

Znakomitym rozwiązaniem jest MIX BAKALII KRESTO, teraz dostępny również w kieszonkowym wydaniu – 35 g.  To mix słodkich kostek daktyli i delikatnych płatków migdałowych w dwóch wersjach – z dodatkiem słodko-kwaśnej suszonej żurawiny lub przyjemnie chrupiących orzechów nerkowca. Każda z mieszanek jest źródłem żelaza i potasu. Żelazo wspomaga transport tlenu w organizmie oraz pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, co ma duże znaczenie przy wykonywaniu pracy umysłowej. Potas natomiast pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego.

POLECAMY

Mieszanki MIX BAKALII KRESTO dostępne są teraz również w kieszonkowym wydaniu – 35 g. 

Fot. KRESTO

Jak zatem szybko przekąsić pożywne co nieco? Wystarczy wsypać MIX BAKALII KRESTO do kubka, dodać ulubiony jogurt, musli lub mleko naturalne czy roślinne – i gotowe! Mieszanka znakomicie smakuje także spożywana bezpośrednio z paczki, o dowolnej porze dnia. Można po nią wygodnie sięgnąć zarówno w trakcie nauki, jak i podwórkowych zabaw, rowerowych wycieczek czy weekendowych spacerów.  Opakowanie 35 g bez problemu mieści się w kieszeni, plecaku oraz stylowej torebce.

MIX BAKALII KRESTO to produkt wegański, bez dodatku cukru, słodzików, konserwantów, barwników ani glutenu. W obu wersjach produkt posiada licencję wydaną przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Stanowi więc optymalną propozycję także dla osób ze szczególnymi wymaganiami żywieniowymi. To idealne rozwiązanie zarówno dla ucznia, jak i każdego członka rodziny, prowadzącego aktywny tryb życia i poszukującego naturalnej, pożywnej przekąski.

 

Firma VOG Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Przedsiębiorstwo VOG Polska Sp. z o.o. spełnia również wymagania International Food Standard (IFS) na poziomie wyższym. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOG Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI