Nowość! Lubella Danie na ciepło

Newsy

Lubella poszerzyła swoją ofertę produktową o zupełnie nową kategorię - makaron z warzywami i sosem.  To propozycja, dzięki której z łatwością można przygotować pyszne danie dla dwóch osób. W ofercie marki znalazły się trzy warianty smakowe, które zostały wybrane przez konsumentów.

Lubella Danie na ciepło to doskonała propozycja dla każdego, kto  poszukuje pomysłu na danie makaronowe na co dzień.  Bazą jest doskonale wszystkim znany makaron Lubella, od lat uwielbiany przez konsumentów, a trzy warianty smakowe pomogą odkryć go na nowo.  Nowa propozycja od Lubelli idealnie sprawdzi się też dla tych, którzy chętnie sięgną po produkty, pomagające zaoszczędzić czas spędzony w kuchni. Lubella Danie na ciepło można przygotować w prosty i szybki sposób przy pomocy tylko jednej patelni.

Produkt składa się z najwyższej jakości makaronu Lubella z kompozycją specjalnie wybranych warzyw oraz aromatycznym i dobrze doprawionym sosem. W ofercie znajdują się:

POLECAMY

- Rurki z cukinią w sosie bolońskim,

- Świderki ze szpinakiem w sosie śmietanowym,

- Kolanka z brokułami w sosie serowym.

Każdy z tych wariantów cechuje prosty skład, doskonały smak i wygoda przygotowania. Zawartość saszetki wystarczy wsypać na patelnię, dodać gorącą wodę i gotować 10 minut pod przykryciem, od czasu do czasu mieszając… I, pyszne danie – gotowe!

Cena sugerowana na półce: 5,99 PLN

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: Saszetka 190g (2 porcje)

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: Karton display, 10 szt.

***

Lubella to znany i ceniony w Polsce producent wyrobów zbożowych. To niekwestionowany lider na rynku makaronów, wicelider na rynku płatków śniadaniowych i czołowy producent w kategorii mąk. Marka w swojej ofercie ma także paluszki oraz kasze. Lubella to produkty wysoko cenione zarówno przez handlowców, jak i konsumentów. Najlepsze ziarna, odpowiednia technika produkcji i połączenie tradycji z nowoczesnością – to siła Lubelli, dla której dbałość o najwyższą jakość i bezkonkurencyjny smak to niezmienne wartości już od 140 lat. Jako jedyny producent wyrobów zbożowych w Polsce, Lubella mieli zboże we własnym młynie. Produkty marki codziennie trafiają na stoły konsumentów w Polsce oraz za granicą, m.in.: na Litwie, Łotwie, Ukrainie, w Wielkiej Brytanii czy Irlandii. 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI