Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

11 stycznia 2021

NOWOŚĆ! KRESTO SELECT – wyselekcjonowana jakość codziennych przekąsek

0 254

KRESTO SELECT to kolejna linia marki KRESTO, dedykowana tym, którzy cenią jakość i uważnie komponują składniki codziennej diety. Migdały Nonpareil, chrupiące orzechy włoskie, dorodne śliwki kalifornijskie bez konserwantów oraz Żurawina suszona bez dodatku cukru zostały starannie wyselekcjonowane i zamknięte w praktycznych opakowaniach.

KRESTO SELECT to aż cztery smaczne propozycje poręcznych przekąsek, które można dowolnie komponować w zależności od indywidualnych upodobań. Produkty dostępne są w opakowaniach z zamknięciem strunowym, dzięki czemu można szybko spakować do szkolnego plecaka, biurowego nesesera lub podręcznej torby, by sięgnąć po ulubiony smak w dowolnym momencie aktywnego dnia – zarówno w trakcie przerwy, jak i w drodze do szkoły czy pracy.

Bakalie z linii KRESTO SELECT są naturalnym źródłem witamin i minerałów. Migdały zawierają witaminę E, pomagającą chronić komórki przed stresem oksydacyjnym
 i fosfor, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
W opakowaniu KRESTO SELECT znajdują się starannie wyselekcjonowane migdały Nonpareil. Orzechy włoskie to skarbnica kwasów omega-3 oraz magnezu. KRESTO SELECT orzechy włoskie zawierają 80% połówek orzechów, dzięki czemu nie tylko stanowią smaczną przekąskę, ale są również idealnym elementem dekoracyjnym ciast i innych dań.

Z kolei KRESTO SELECT śliwki suszone kalifornijskie nie zawierają konserwantów i dostarczają dobroczynny błonnik oraz potas, pomagający w prawidłowym  funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. Cennym źródłem błonnika pokarmowego dla osób dbających o linię jest także suszona żurawina, o charakterystycznym, słodko-cierpkim i orzeźwiającym smaku.   KRESTO SELECT to całe owoce żurawiny bez dodatku cukru.

Produkty z linii KRESTO SELECT to idealna propozycja dla wegan oraz wszystkich tych, którzy cenią jakość i smak.

Śliwki suszone marki KRESTO Select:
Dostępne gramatury: 150 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g 6,19 zł/szt.

Migdały marki KRESTO Select:
Dostępne gramatury: 150 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g – 11,09zł/szt.

Suszona żurawina marki KRESTO Select:
Dostępne gramatury: 150 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g – 11,09 zł/szt.

Orzechy włoskie marki KRESTO Select:
Dostępne gramatury: 100 g
Sugerowane ceny detaliczne: 150 g – 8,80 zł/szt.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOG Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

Przypisy