Nowość Aliness wegiel aktywny z kokosa!

Newsy

Dlaczego węgiel aktywny i dlaczego z kokosa? Zanim wyjaśnimy „dlaczego”, może najpierw sprecyzujmy DO CZEGO? Węgiel aktywny posiada mnóstwo zastosowań, również medycznych: przede wszystkim pochłania toksyny. A tym samym działa leczniczo przy zatruciach, niestrawności, biegunkach etc. Świetnie spisuje się także jako środek wybielający zęby. A dlaczego tak działa?

Węgiel aktywny to jeden z najbardziej porowatych materiałów na świecie. Powierzchnia JEDNEGO GRAMA węgla aktywnego potrafi dochodzić do 3900 m2! Rzecz trudna do wyobrażenia… I właśnie ze względu na tę porowatość jest tak doskonałym adsorbentem, wykorzystywanym do produkcji rozmaitych filtrów, a także w farmaceutyce. Porowata struktura sprawia, że sproszkowany węgiel aktywny świetnie radzi sobie też z nalotem nazębnym, absolutnie nie niszcząc szkliwa.

Węgiel aktywny pozyskiwany jest z różnych surowców, ale to właśnie łupiny orzecha kokosowego należą do najbardziej cenionych, z których wytwarza się jedną z najszlachetniejszych odmian węgla aktywnego, o największej porowatości.

POLECAMY

Węgiel aktywny z kokosa Food Grade 200g to najnowszy produkt marki Aliness, spełniający najwyższe wymogi konsumenckie. Stosowany profilaktycznie – pomaga w znacznym stopniu oczyścić układ pokarmowy z niepożądanych substancji.

Szczegółowe informacje o produkcie:https://aliness.pl/pl/p/Wegiel-aktywny-z-kokosa-FOOD-GRADE-proszek-200-g/274

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI