Nowe musy owocowe BoboVita Masza i Niedźwiedź – teraz jeszcze więcej pysznych smaków do wyboru!

Poznaj trzy nowości z napojami roślinnymi

Newsy

Odkrywanie nowych smaków to dla dziecka niezwykła przygoda, a jeśli maluchowi towarzyszą w niej bohaterowie ulubionej bajki – frajda jest jeszcze większa. Teraz, z myślą o małych smakoszach, do lubianej przez dzieci linii BoboVita Masza i Niedźwiedź dołączają 3 zupełnie nowe smaki musów owocowych w poręcznych tubkach. Wypróbuj z maluchem połączenie jabłka, banana, ananasa i truskawki z pysznymi napojami roślinnymi! 

Nowości BoboVita z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź to:

· 3 wyjątkowe owocowe kompozycje z dodatkiem napojów roślinnych – kokosowego, migdałowego oraz owsianego – o składzie i konsystencji dopasowanej do potrzeb niemowląt już po 6. miesiącu życia.

POLECAMY

· Składniki odpowiedniej jakości zamknięte w tubkach z bohaterami kultowej bajki. To produkty, które zgodnie z przepisami prawa spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości, znacznie bardziej surowe niż produkty ogólnodostępne (przeznaczone dla dorosłych).

· Nie zawierają dodatku cukru*, a zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi żywności dla niemowląt i małych dzieci, także konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

· 100 gramów pysznego musu w dużym, ale poręcznym i dopasowanym do małej rączki opakowaniu. Świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i podczas spacerów czy dłuższych wycieczek.

BoboVita jabłko, banan i ananas z napojem kokosowym po 6. miesiącu życia

BoboVita banan i jabłko z napojem migdałowym po 6. miesiącu życia

BoboVita truskawka, banan i jabłko z napojem owsianym po 6. miesiącu życia

Opakowanie 100 g, cena rekomendowana: ok. 3,99 zł 

* Zawierają naturalnie występujące cukry.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Więcej informacji o nowościach BoboVita można znaleźć na www.bobovita.pl.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI