Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

27 kwietnia 2020

Nowe makarony Lubelli gotowe w 2 minuty!

0 427

Dla wszystkich, którzy uwielbiają gotowanie proste, szybkie i dające doskonałe efekty, Lubella przygotowała nowość. Spaghetti i Świderki Express, najpopularniejsze makaronowe formy są od teraz w wariantach, które gotują się jedynie 2 minuty. A ich jakość pozostaje niezmiennie – najlepsza, na miarę Lubelli!

Lubella Spaghetti i Świderki  Express to nowości, dzięki którym przygotowanie dań z makaronem będzie jeszcze szybsze i prostsze.  Specjalnie dobrany kształt makaronu oraz jego cienka ścianka sprawiają, że makaron będzie gotowy już w dwie minuty. Wysoka jakość pszenicy zapewnia, że makaron utrzymuje swoją sprężystość po ugotowaniu.

Patent na wygodę w kuchni? – Lubella Spaghetti i Świderki Express.  Dwie nowe propozycje marki sprostają oczekiwaniom każdego, kto ceni oszczędność czasu oraz jakościowe rozwiązania. Od teraz przygotowanie ulubionych potraw z makaronem stanie się jeszcze łatwiejsze.

Nowości są dostępne w sieciach handlowych.

Spaghetti Express:

Dystrybutor: Lubella

Sugerowana cena na półce: ok.3,50zł zł

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: paczka, 500 g

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: karton, 20 sztuk

Świderek Express:

Dystrybutor: Lubella

Sugerowana cena na półce: ok.3.50zł

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: paczka, 500 g

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: karton, 12 sztuk

***

Lubella to znany i ceniony w Polsce producent wyrobów zbożowych. To niekwestionowany lider na rynku makaronów, wicelider na rynku płatków śniadaniowych i czołowy producent w kategorii mąk. Marka w swojej ofercie ma także paluszki oraz kasze. Lubella to produkty wysoko cenione zarówno przez handlowców, jak i konsumentów. Najlepsze ziarna, odpowiednia technika produkcji i połączenie tradycji z nowoczesnością – to siła Lubelli, dla której dbałość o najwyższą jakość i bezkonkurencyjny smak to niezmienne wartości już od ponad 135 lat. Jako jedyny producent wyrobów zbożowych w Polsce, Lubella mieli zboże we własnym młynie. Produkty marki codziennie trafiają na stoły konsumentów w Polsce oraz za granicą, m.in.: na Litwie, Łotwie, Ukrainie, w Wielkiej Brytanii czy Irlandii. 

Przypisy