Netto z ofertą dla przedsiębiorców i instytucji. Rusza Karta klienta „Czas na biznes”

Newsy

Sieć handlowa Netto wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców oraz instytucji. Rozwiązaniem będzie specjalne konto z limitem kredytowym i przypisana do niego Karta klienta „Czas na biznes”. Jeśli więc jesteś właścicielem firmy lub pracownikiem jednostek samorządowych, szkół, przedszkoli, instytucji i potrzebujesz oferty, która pozwoli Ci odroczyć płatność za firmowe zakupy, Netto prezentuje rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Karta klienta „Czas na biznes” to nowa forma współpracy z Netto, dostępna dla firm i instytucji. Daje możliwość skorzystania z odroczonego terminu płatności i automatycznego fakturowania za zakupy we wszystkich sklepach Netto w Polsce. - Takie rozwiązanie pozwala na lepsze planowanie budżetu i zaoszczędzenie czasu przy wielokrotnym dokonywaniu zakupów. Zarówno uczestnictwo w programie, jak i sama karta są całkowicie bezpłatne – informuje Janusz Stroka, dyrektor generalny Netto Polska.  

Jak założyć Kartę klienta „Czas na biznes”?

POLECAMY

Jeśli chcesz założyć Kartę klienta „Czas na biznes”, wystarczy, że wypełnisz specjalny formularz na stronie Netto: www.netto.pl/czas-na-biznes/. Proces całej aplikacji jest niezwykle prosty. Wymaga jedynie podania podstawowych danych rejestracyjnych i kontaktowych. Zaraz po podpisaniu umowy zostanie wygenerowana Karta klienta i wysłana kurierem pod adres firmy, podanym w formularzu. To wszystko, byście zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy mogli cieszyć się zaletami programu Netto.

Prostota, wygoda i oszczędność

- Pierwszą i najważniejszą korzyścią posiadania karty „Czas na biznes” jest możliwość dokonywania bezgotówkowej formy płatności za zakupy we wszystkich sklepach Netto w Polsce. System będzie wyręczał Cię także w fakturowaniu. Dokumenty będą generowane automatycznie i wysyłane pod wskazany adres e-mail   – mówi Janusz Stroka, dyrektor generalny Netto Polska.  

Jeśli chodzi o limit kredytu kupieckiego, będzie on uzależniony od potrzeb danego klienta oraz analizy ryzyka przeprowadzonej przez Netto. Gdy w trakcie korzystania z programu okaże się, że nałożony na początku limit jest niewystarczający, posiadacz karty może wnioskować o zmianę jego wysokości. Sam limit odnawia się po każdorazowym opłaceniu faktury (także przed terminem jej wymagalności). Zamiast używać prywatnej lub firmowej karty płatniczej albo rozliczać firmowe zaliczki, wystarczy użyć karty „Czas na biznes”. Co więcej, takiej formy płatności można dokonywać nawet przy najmniejszych zakupach. – Program „Czas na biznes” to z naszej strony odpowiedź na zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę ze strony firm i instytucji, które często zwracają się do nas z pytaniami o bardziej elastyczne możliwości  współpracy – dodaje Janusz Stroka. Korzystanie z Karty i kredytu kupieckiego bez  opłat, prowizji i odsetek,  zapewnia im wymierne oszczędności, także czasowe, wygodę, szybkość transakcji i porządek w fakturowaniu.

Więcej informacji o sieci handlowej Netto na:

Stronie www: netto.pl

Profilu na Facebooku: Netto Polska

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI