Netto: przywracamy 10-procentowy rabat dla pracowników ochrony zdrowia

Newsy

Od czwartku, 29 października, we wszystkich placówkach Netto przywracamy 10-procentowy rabat dla pracowników ochrony zdrowia – informuje dyskonter. To odpowiedź sieci na drugą falę pandemii koronawirusa i chęć wyrażenia wdzięczności dla wspaniałej postawy osób, które stoją na pierwszej linii frontu walki z wirusem.

Przywrócenie 10-procentowego rabatu dla osób walczących z koronawirusem to reakcja sieci handlowej Netto na sytuację w kraju wywołaną jesienną falą zakażeń. Ze zniżki mogą skorzystać pracownicy ochrony zdrowia, robiąc zakupy we wszystkich placówkach Netto w godzinach 20-23 (a w sklepach zlokalizowanych w galeriach handlowych do ostatniej godziny otwarcia). Zniżka dotyczy wszystkich produktów, oprócz alkoholu i papierosów, a regulamin akcji dostępny jest w każdym sklepie Netto. Z rabatu można skorzystać od 29 października br., od godziny 20.

- Tak jak wiosną, na początku pandemii, chcemy w ten sposób wyrazić ogromną wdzięczność tym, którzy każdego dnia walczą ze skutkami pandemii i służą chorym – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Dlatego też, obserwując dynamicznie pogarszającą się sytuację, podjęliśmy decyzję o przywróceniu rabatu na zakupy w naszej sieci dla pracowników ochrony zdrowia. Zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych warunkach te osoby pracują i na jakie ryzyko są narażone, wykonując swoje obowiązki w nadzwyczajnej sytuacji – dodaje.

POLECAMY

Przywrócenie rabatu dla pracowników ochrony zdrowia to jeden z kolejnych kroków, na jakie zdecydowało się Netto w ostatnim czasie, obok wydłużenia pracy sklepów do godz. 23. Nowe godziny pracy placówek mają na celu usprawnienie zakupów odbywających się w obowiązującym reżimie sanitarnym (limity klientów) oraz zwiększenie bezpieczeństwa. Ponadto wydłużone godziny pracy umożliwią zrobienie zakupów osobom, które wykonują obowiązki zawodowe do późnych godzin wieczornych, m.in. pracownikom ochrony zdrowia.

W celu dodatkowego usprawnienia zakupów oraz zwiększenia bezpieczeństwa Netto przez cały czas umożliwia sprawdzanie natężenia ruchu w swoich sklepach. Jest to możliwe dzięki modułowi, znajdującemu się na podstronie „Znajdź sklep” na stronie internetowej dyskontera, który pokazuje przewidywaną liczbę przebywających w danym sklepie klientów, w każdej godzinie jego funkcjonowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każda osoba może z łatwością sprawdzić ruch w wybranej placówce i zaplanować bezpieczne zakupy, unikając tym samym godzin szczytu oraz oczekiwania w kolejce na wejście do sklepu.

######

O Netto Polska:

Netto to wywodząca się z Danii sieć handlowa, należąca do Salling Group. Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 roku w Szczecinie. Placówka od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem – format dyskontowy stanowił w tym czasie nowość nie tylko w danym regionie, ale i na całym polskim rynku. Dzięki pojawieniu się sklepów Netto, klienci mogli nabyć towary dobrej jakości w niespotykanych dotąd niskich cenach. Obecnie, po 25 latach od rozpoczęcia działalności w Polsce, Netto posiada blisko 400 sklepów oraz trzy magazyny dystrybucyjne, dzięki czemu zajmuje trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Dzięki umowie zawartej z właścicielem sieci handlowej Tesco w czerwcu 2020 r., Netto przejmie całą polską działalność spółki, zwiększając swój stan posiadania o ok. 300 sklepów i dwa centra dystrybucji. Sieć oferuje swoim klientom asortyment, którego około 95 proc. stanowią produkty od krajowych dostawców. Od dwóch lat dyskonter realizuje swoją strategię rozwoju, wykorzystując nowoczesny koncept Netto 3.0. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI