Netto przedłuża akcję rabatową dla służb medycznych i mundurowych

Newsy

Sieć handlowa Netto zdecydowała o wydłużeniu czasu pracy swoich sklepów również po Wielkanocy. Placówki będą otwarte dla kupujących do godziny 24 aż do 18 kwietnia. Sieć wydłuża również termin obowiązywania 10-procentowego rabatu na zakupy, aktywnego w czterech ostatnich godzinach otwarcia sklepów. Do 30 kwietnia mogą z niego korzystać pracownicy służby zdrowia oraz funkcjonariusze służb mundurowych. W ten sposób Netto dziękuje im za codzienne poświęcenie.

Obecna, trudna sytuacja wymaga od przedstawicieli służby zdrowia oraz służb mundurowych najwyższego zaangażowania w wykonywaną pracę. Jako wyraz wdzięczności za ich codzienne poświęcenie, sieć handlowa Netto wydłuża obowiązywanie 10-procentowego rabatu na zakupy, który został przyznany w okresie przedświątecznym. Pracownicy ochrony zdrowia, a także umundurowani funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Granicznej i wojska, do 30 kwietnia wciąż mogą korzystać z rabatu w sklepach Netto, robiąc zakupy w ciągu czterech ostatnich godzinach otwarcia placówek. Regulamin akcji dostępny jest w każdym sklepie Netto.

Sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy, wymaga współpracy i zrozumienia, dlatego nieustannie staramy się dbać o wszystkich naszych klientów. Przede wszystkim chcemy jednak podkreślić nasz najwyższy szacunek dla bohaterskich działań, podejmowanych przez służby w walce z epidemią. Mamy nadzieję, że rozwiązanie, które zaproponowaliśmy, ułatwi im codzienne życie. W przedświątecznym rankingu cenowym nasza sieć została uznana za najtańszą w segmencie dyskontów. Dodatkowy rabat pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej na codziennych zakupach. - mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska

POLECAMY

W odpowiedzi na przedłużenie ograniczeń liczby kupujących, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie, Netto zdecydowało o wydłużeniu czasu pracy placówek również po świętach. W celu zapewnienia komfortu kupującym, sklepy Netto będą czynne w godzinach 6-24 aż do 18 kwietnia.

Netto stale dokłada wszelkich starań, aby praca i zakupy w sklepach były tak bezpieczne, jak to możliwe. Sieć uruchomiła również dwie infolinie przeznaczone dla pracowników oraz klientów. Osoby, które są zainteresowane funkcjonowaniem sklepów i chcą zapytać o obowiązujące zmiany wprowadzone w placówkach, mogą dzwonić pod numer: 91 469 99 99 czynny od 8 do 16.30 w dni robocze.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI