Naturalnie czyste i świeże pranie z ZIELKO

Newsy

Pachnące, świeże oraz czyste pranie, bez zbędnej chemii jest możliwe. Spośród dużego wyboru środków piorących zarówno tych tradycyjnych, jak i naturalnych, można odnaleźć perełki z nienagannym składem, o skutecznym działaniu. Doskonale radzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami, a przy okazji nie niszczą tkanin i są przyjazne dla środowiska, dzięki zastosowaniu bezpiecznych składników. Staramy się dbać o nasze zdrowie, dlatego zamieniamy konwencjonalne środki piorące na ekologiczne. Alergie i podrażnienia skóry to jedna z bolączek, która dotyka nas coraz częściej, dlatego tak ważny jest naturalny skład, który pozwoli na bezpieczne pranie.

Naturalnie i z tradycją

Naturalne środki piorące istnieją od dawna, a stosowały je nawet nasze babcie. Pomimo zapomnienia powoli powracają do łask ze względu na swoje wyjątkowe właściwości.

POLECAMY

Płyny do prania oparte o szare mydło święcą triumfy. Jest to składnik ekologiczny, biodegradowalny i bezpieczny dla zdrowia. Stanowi doskonały środek do wywabiania plam, silnych zabrudzeń, nawet po tłustych potrawach, czy sokach owocowych. Pranie w szarym mydle zapewnia idealną czystość bez niszczenia nawet bardzo delikatnych tkanin. Produkty na bazie szarego mydła są szczególnie polecane dzieciom, osobom z wrażliwą skórą i alergiami.

Czyste pranie wzbudzi zachwyt, jeśli będzie miękkie, a jego zapach przywoła najmilsze wspomnienia. Za miękkość w naturalnych płynach do płukania odpowiada lanolina. To nic innego jak naturalny wosk pozyskiwany z wełny owiec, którego skład jest bardzo zbliżony do składu warstwy lipidowej naszej skóry.  Nadaje praniu wyjątkową miękkość, nie wywołuje alergii. Z tego powodu jest najczęściej składnikiem produktów do płukania tkanin dla dzieci lub osób z bardzo wrażliwą skórą.

Fenomen wśród środków do prania

Do rodziny środków czystości ZIELKO dołączyły nowości! Jest to aż sześć naturalnych produktów, z którymi pranie stanie się przyjemną i wyjątkowo pachnącą czynnością. Wszystkie produkty ZIELKO mają kilka istotnych właściwości, które wydają się być podstawą dla nowoczesnych, bezpiecznych środków piorących.

NATURALNE - odpowiednie proporcje naturalnych składników bezpiecznie pomogą nam w codziennej walce o czystość. Wystarczą: mydło potasowe (szare) oraz lanolina.

BIODEGRADOWALNE - wszystkie składniki produktów piorących ZIELKO ulegają biodegradacji, zachęcamy jednocześnie do segregowania opakowań. Przez tak prozaiczne wydawałoby się rzeczy kreujemy jaki będzie nasz świat dziś i w przyszłości.

SKUTECZNE - Sprawdzona receptura oraz ekologiczny skład płynu pomagają usuwać plamy, nie niszcząc tkaniny. Stworzone do stosowania zarówno podczas prania ręcznego oraz w pralce.

PACHNĄCE -  płyny do płukania z lanoliną zmiękczają i odświeżają pranie, nadając tkaninom świeży zapach, który trwa dłużej, utrzymując się nawet przez kilka dni.

 

Oferta ZIELKO będzie systematycznie poszerzana o kolejne preparaty do utrzymania czystości w domu.

Dostępność: drogerie, sklepy z kosmetykami naturalnymi oraz sklep producenta: www.sylveco.pl

Kontakt dla mediów: marketing@sylveco.pl

ZIELKO Płyn do prania tkanin białych i jasnych – o zapachu kiwi

Naturalny płyn na bazie mydła potasowego dedykowany do prania średnio zabrudzonych tkanin białych i jasnych o delikatnym zapachu kiwi. Sprawdzona receptura oraz ekologiczny skład płynu pomagają usuwać plamy, nie niszcząc tkaniny. Został stworzony do stosowania zarówno podczas prania ręcznego oraz w pralce. Sprawia, że ubrania stają się czyste i przyjemne w dotyku. Skuteczne pranie w temperaturze 30°- 60°C.

Pojemność: 1 l

ZIELKO Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych – o zapachu granat & imbir

Naturalny płyn na bazie mydła potasowego dedykowany do prania tkanin czarnych i ciemnych o wyjątkowym zapachu granatu i imbiru. Sprawdzona receptura oraz ekologiczny skład płynu pomagają usuwać plamy, nie niszcząc tkaniny. Został stworzony do stosowania zarówno podczas prania ręcznego oraz w pralce. Sprawia, że ubrania stają się czyste i przyjemne w dotyku. Skuteczne pranie w temperaturze 30°- 60°C.

Pojemność: 1 l

ZIELKO Płyn do prania tkanin kolorowych – o zapachu marakuja

Naturalny płyn na bazie mydła potasowego dedykowany do prania tkanin kolorowych o zapachu marakui . Sprawdzona receptura oraz ekologiczny skład płynu pomagają usuwać plamy, nie niszcząc tkaniny. Został stworzony do stosowania zarówno podczas prania ręcznego oraz w pralce. Sprawia, że ubrania stają się czyste i przyjemne w dotyku. Skuteczne pranie w temperaturze 30°- 60°C.

Pojemność: 1 l

ZIELKO Płyn do płukania o zapachu kwiatowym

Naturalny płyn do płukania z lanoliną zmiękcza i odświeża pranie, nadając tkaninom kwiatowy zapach. Sprawia, że świeżość trwa dłużej, zapewniając płukanym materiałom piękny zapach utrzymujący się nawet przez kilka dni. Płyn do płukania ZIELKO jest całkowicie bezpieczny i przyjazny nie tylko dla ubrań, ale również dla skóry, nawet tej delikatnej i wrażliwej. Jak wszystkie produkty ZIELKO jest całkowicie biodegradowalny.

Pojemność: 1 l

ZIELKO Płyn do płukania o zapachu tropikalnym

Naturalny płyn do płukania z lanoliną zmiękcza i odświeża pranie, nadając tkaninom tropikalny zapach. Sprawia, że świeżość trwa dłużej, zapewniając płukanym materiałom piękny zapach utrzymujący się nawet przez kilka dni. Płyn do płukania ZIELKO jest całkowicie bezpieczny i przyjazny nie tylko dla ubrań, ale również dla skóry, nawet tej delikatnej i wrażliwej. Jak wszystkie produkty ZIELKO jest całkowicie biodegradowalny.

Pojemność: 1 l

ZIELKO Płyn do płukania o zapachu owocowym

Naturalny płyn do płukania z lanoliną zmiękcza i odświeża pranie, nadając tkaninom delikatny owocowy zapach. Sprawia, że świeżość trwa dłużej, zapewniając płukanym materiałom piękny zapach utrzymujący się nawet przez kilka dni. Płyn do płukania ZIELKO jest całkowicie bezpieczny i przyjazny nie tylko dla ubrań, ale również dla skóry, nawet tej delikatnej i wrażliwej. Jak wszystkie produkty ZIELKO jest całkowicie biodegradowalny.

Pojemność: 1 l

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI