natura FOOD & beECO 2020

Newsy

Za nami XIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz IX Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO”. Atlas Arenę w Łodzi odwiedziło blisko 6 000 osób.

W tym roku organizatorzy Targów natura FOOD i beECO zdecydowali się na zmianę miejsca imprezy chcąc w ten sposób zapewnić bezpieczne i komfortowe warunki do spotkania całej branży produktów bio i eko.

Jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce kojarząca się z koncertami międzynarodowych gwiazd i reprezentacyjnymi występami sportowymi to gwarancja jakości. Organizując Targi w takim obiekcie, oprócz standardowych procedur: elektronicznej rejestracji uczestników, ankiet zdrowotnych, obowiązkowego pomiaru temperatury wszystkich wchodzących do hali, dostępu do dystrybutorów ze środkami dezynfekującymi oraz maseczek, oddano do użytku oddzielne wejścia i wyjścia z hali, odpowiednio zaaranżowano przestrzenie konferencyjne oraz wytyczono wystarczająco pojemne ciągi komunikacyjne.

POLECAMY

W trakcie trzydniowych targów (2-4 października) miłośnicy bioproduktów i ekożywności wzięli udział w prezentacji wysokiej jakości produktów ekologicznych, naturalnych, regionalnych i tradycyjnych. Oprócz możliwości nabycia ich bezpośrednio od producentów i dystrybutorów na gości imprezy czekały pasjonujące dyskusje i warsztaty. Organizatorzy i ich branżowi partnerzy postawili na warsztaty dedykowane e-marketingowi i działania online, które w skuteczny sposób wspierają sprzedaż stacjonarną. Podczas 5. edycji „Forum Alergii” Żaneta Geltz, redaktor naczelna „Magazynu Hipoalergiczni” oraz zaproszone przez nią ekspertki opowiedziały o glifosacie i jego negatywnym wpływie na nasze zdrowie.

Bez wątpienia najważniejszym przesłaniem XIII Targów natura FOOD i IX edycji beECO było wzmacnianie naturalnej odporności oraz promocja zdrowego stylu życia w oparciu o szeroki dostęp do wiedzy na temat produktów certyfikowanych.

W trakcie imprezy po raz kolejny rozstrzygnięto konkurs o Złoty Medal Targów natura FOOD & beECO. Symbol najwyższej jakości, którym od lat chętnie chwalą się laureaci plebiscytu, przyznano sześciu produktom w kategoriach: produktów ekologicznych, tradycyjnych i  naturalnych, suplementów diety, oraz kosmetyków i produktów higienicznych.

Więcej informacji: www.naturafood.pl

 

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI