Nadchodzi czas witaminy C…

Newsy

Jesienna słota, zimowe mrozy… a po nich wiosenne osłabienie. To okres, w którym wirusy aż piszczą z uciechy, że mogą dobrać się do naszych organizmów. Trzeba więc sięgnąć po sprawdzoną broń, jaką jest witamina C. Szczególnie osoby o słabszej kondycji powinny o niej pamiętać. Ale generalnie witamina C potrzebna jest KAŻDEMU!

Zostało naukowo udowodnione, że witamina C w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy nastroju. Jest bowiem współodpowiedzialna za produkcję tej szczególnej, życiowej energii, która sprawia, że człowiek jest pełen wigoru i z optymizmem patrzy w przyszłość. Organizm bogaty w witaminę C, to organizm silny, energiczny, chętny do działania i odporny na infekcje oraz przeziębienia.

POLECAMY

Jesienna melancholia, zimowa ospałość, wiosenna chandra – te „przyjemności” mogą Cię ominąć, jeśli zadbasz o zaopatrzenie swojego organizmu w witaminę C. I najlepiej w tym celu sięgnąć po taką „z górnej półki”, czyli dobrze wchłaniającą się, bez sztucznych i technologicznych dodatków.

 

Quali®-C to jedyna opatentowana postać witaminy C na rynku europejskim. Spełnia wszystkie wymagania standardów: USP, FCC i Ph. Eur. Jej zalety to wysoka jakość farmaceutyczna, wysoka czystość oraz powtarzalne parametry każdej serii produktu, kontrolowane, mierzone i badane na każdym etapie wytwarzania.

 

Witamina C Quali®-C (kwas L-askorbinowy) 250 g proszek – to nowość na rynku, wprowadzona przez markę Aliness.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI