Mlekpol rozpoczął współpracę z programem "MasterChef Junior"

Newsy

Mlekpol dołączył do grona sponsorów programu  „MasterChef Junior”, którego kolejna edycja rozpocznie się już w marcu. Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa będzie aktywnie lokować swoje produkty najbardziej rozpoznawanych marek mleczarskich w Polsce.

Po sukcesach programu „Doradca Smaku”, w którym produkty Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol z Grajewa pojawiły się w przepisach z całego świata., współpraca ze stacją TVN została rozszerzona o kolejny popularny format "MasterChef Junior".  W programie bierze udział 40 najbardziej utalentowanych młodych kucharzy w wieku od 8 do 13 lat wyłonionych w eliminacjach.  Zmierzą się oni z przepisami i wyzwaniami przygotowanymi przez jury w składzie Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.

Idea programu jest nam bliska. Mlekpol codziennie podejmuje działania edukacyjne, w których nakłania Polaków, również tych najmłodszych, do racjonalnego i zdrowego żywienia. Produkty mleczarskie powinny być ważnym elementem dobrze zbilansowanej diety. Cieszymy się, że możemy być częścią projektu „MasterChef Junior” i trzymamy kciuki za młodych kucharzy. – mówi Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol  

POLECAMY

 To już 5 edycja popularnego programu telewizji TVN. Mlekpol wyposażył spiżarnię na potrzeby programu i jest dostawcą produktów mleczarskich we wszystkich konkurencjach kulinarnych.
Z bogatej oferty Spółdzielni uczestnicy będą mogli skorzystać z popularnych i lubianych przez konsumentów produktów:  Maślanki Mrągowskiej Naturalnej, Śmietanki Łaciatej 12%, Serka Łaciatego, Mleka Łaciate Junior i  Śmietany Łaciatej 18%.  Pierwszy odcinek nowej edycji programu już 8 marca w programie TVN.  

 

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI