MIX BAKALII KRESTO - zdrowe śniadanie lub sycąca przekąska

Newsy

Wiosenna aura zachęca do wcześniejszego wstawania i spędzania dużej ilości czasu poza domem. Aby szybko przygotować pożywne śniadanie, warto sięgnąć po MIX BAKALII KRESTO, dostępny w dwóch wersjach – z żurawiną oraz nerkowcem. To doskonały pomysł zarówno na ekspresowy posiłek, jak i wartościową przekąskę w ciągu aktywnego dnia.

 

POLECAMY

MIX BAKALII KRESTO Z NERKOWCEM LUB ŻURAWINĄ to sposób na pyszne, sycące śniadanie lub podręczną przekąskę.

FOT.KRESTO

Jazda na rowerze, spacery po lesie, górskie wyprawy – sposobów ciekawego spędzania czasu wiosną jest bardzo dużo. O odpowiedni poziom energii warto zadbać już od rana, spożywając pożywne śniadanie. Idealną propozycją jest mieszanka bakaliowa KRESTO, którą wystarczy dodać do ulubionego jogurtu lub musli.

MIX BAKALII KRESTO Z NERKOWCEM zawiera 43% chrupiących nerkowców, 36% słodkich daktyli i 31% delikatnych płatków migdałowych. Propozycją dla osób ceniących orzeźwiające smaki jest MIX BAKALII KRESTO Z ŻURAWINĄ, w której wyraźnie wyczuwalna jest słodko-kwaśna nuta. W składzie znajdują się: żurawina 43%, daktyle 36% i migdały płatki 21%.

Obie kompozycje są gotowe do spożycia od razu po otwarciu opakowania i nie wymagają obróbki termicznej, co pozwala zaoszczędzić cenny czas o poranku. To sposób na szybkie  i smaczne uatrakcyjnienie śniadaniowego menu. Co ważne, MIX BAKALII KRESTO zawiera wiele cennych składników, wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, m.in. żelazo i potas. Żelazo wspomaga transport tlenu w organizmie, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Potas natomiast pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

Po tak pożywnym śniadaniu można z werwą ruszać do działania! Warto jednak pamiętać, żeby do podręcznej torby czy plecaka spakować smaczną przekąskę, która pozwoli w razie potrzeby szybko zaspokoić łaknienie. W tej roli także MIX BAKALII KRESTO sprawdzi się znakomicie, ponieważ produkt ten jest dostępny w dwóch praktycznych gramaturach. Opakowanie 140 g, wyposażone w zamknięcie strunowe, umożliwia wygodnie korzystanie z mieszanki zarówno w domu, jak i podczas dłuższych wypraw czy towarzyskich spotkań. Z kolei mini paczka 35 g to opcja w sam raz na raz – porcja do jednorazowego spożycia.

Wegański, w pełni naturalny skład sprawia, że MIX BAKALII KRESTO to optymalne rozwiązanie dla osób dbających o linię, ceniących świadome odżywianie i preferujących dynamiczny styl życia. Produkt nie zawiera glutenu, czego potwierdzeniem jest licencja Polskiego Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

MIX BAKALII Z NERKOWCEM KRESTO:
Sugerowana cena detaliczna: 140 g 7,99 zł/szt.

Sugerowana cena detaliczna: 35 g 2,59 zł/szt.

MIX BAKALII Z ŻURAWINĄ KRESTO:

Sugerowana cena detaliczna: 140 g 7,99 zł/szt.

Sugerowana cena detaliczna: 35 g 2,59 zł/szt.

Firma VOG Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Przedsiębiorstwo VOG Polska Sp. z o.o. spełnia również wymagania International Food Standard (IFS) na poziomie wyższym. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOG Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI