Mężczyzna – istota wrażliwa?

Newsy

Mężczyzna – istota wrażliwa? Czasem nawet bardzo. Szczególnie, gdy natura podarowała mu w „prezencie” skórę wrażliwą, atopową, podatną na podrażnienia i alergie. Co zrobić, gdy mydło, szampon oraz kosmetyki po goleniu wbijają wręcz igły w skórę? Trzeba oczywiście sięgnąć po delikatne, działające regenerująco i kojąco.

Rynkowa „półka” z męskimi kosmetykami do skóry wrażliwej i atopowej jest zdecydowanie uboższa, niż „półka damska”. Tym bardziej więc na uwagę zasługują produkty SOLVERX, których głównymi atutami są starannie dobrane składniki, takie jak:

kwas laktobionowy, kwas glicyryzynowy, pantenol, alantoina, arginina, gliceryna, witamina E, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z krwawnika.

POLECAMY

Ta kompozycja nie jest przypadkowa. Posiada bowiem udokumentowane, potwierdzone i przede wszystkim skuteczne działanie łagodzące podrażnienia i stany zapalne, przeciwalergiczne, przeciwobrzękowe, przeciwgrzybicze, antywirusowe i antybakteryjne, nawilżające i regenerujące. Dzięki temu powstała unikatowa oferta męskich kosmetyków SOLVERX, adresowana nie tylko do samych zainteresowanych, ale także do każdej pani, która chciałaby zadbać specjalnie o swojego mężczyznę. Na szczególną uwagę zasługują:

Balsam po goleniu dla skóry wrażliwej

Szampon do pielęgnacji włosów słabych, wypadających oraz tłustych

Balsam do ciała przeznaczony do skóry atopowej

Emulsja do mycia ciała

Dermokosmetyki SOLVERX powstają w laboratoryjnych warunkach farmaceutycznych i w ścisłej współpracy z zespołem dermatologów i kosmetologów. Pełne informacje o wszystkich produktach znajdują się na stronie: https://solverx.pl.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI