Marka Huel, która sprzedała już 50 milionów posiłków, odpowiada na opinie o „wątpliwym smaku”, i tworzy swoje najlepsze jak dotąd jedzenie w proszku

Newsy

Huel, wiodąca na świecie marka kompletnych produktów spożywczych, wprowadza najnowszą wersję swojego słynnego sproszkowanego jedzenia, Huel Powder v3.0. Nowa formuła Huel została opracowana we wszystkich naturalnych smakach – zostały one ulepszone, bez uszczerbku dla wartości odżywczych.

Huel jest pokarmem w proszku, który po zmieszaniu z wodą, tworzy kompletny pod względem odżywczym posiłek w koktajlu. Koncepcja, która początkowo spotkała się z pewnym sceptycyzmem, zmieniła nawyki żywieniowe ludzi na całym świecie. Marka świętowała ostatnio ponad 50 milionów posiłków sprzedanych w ponad 80 krajach od 2015 roku, kiedy to weszła na rynek.

Huel Powder v3.0 jest najlepszym jak dotąd proszkiem Huel i spełnia potrzeby rosnącej bazy klientów. Zawiera wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów, a także idealną równowagę białka, węglowodanów i błonnika. Huel to idealny kompletny pod względem odżywczym posiłek, który możesz spożywać w podróży, w domu lub w pracy.

POLECAMY

Każda porcja Huel Powder v3.0 nie tylko smakuje wyśmienicie, ale zawiera 29 g białka roślinnego, 7 g błonnika i mniej niż 1% cukru. Nowa formuła Powder v3.0 to całkowicie naturalne składniki: zmielone płatki owsiane, skrobię z tapioki, białko grochu, mąkę z brązowego ryżu, kwasy tłuszczowe MCT z orzechów kokosowych i siemienia lnianego. Huel zapewnia unikalną mieszankę niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych pochodzenia roślinnego. Naturalne źródło witaminy C z aceroli, dodatek kombuchy oraz pro i prebiotyki skutecznie poprawiają profil żywieniowy.

Nowa formuła Powder v3.0 to całkowicie naturalne składniki: zmielone płatki owsiane, skrobię z tapioki, białko grochu, mąkę z brązowego ryżu, kwasy tłuszczowe MCT z orzechów kokosowych i siemienia lnianego. Huel zapewnia unikalną mieszankę niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych pochodzenia roślinnego. Naturalne źródło witaminy C z aceroli, jodu z wodorostów, dodatek kombuchy oraz pro i prebiotyki skutecznie poprawiają profil żywieniowy.

Julian Hearn, założyciel Huel; „Ponieważ cały czas się rozwijamy i poszerzamy swoją obecność na całym świecie, stale pracujemy nad zaspokojeniem potrzeb naszych klientów. Jako marka zajmująca się przede wszystkim odżywianiem ulepszyliśmy naszą formułę, dodając naturalne źródła witamin i minerałów, jednocześnie zapewniając lepszy smak, aby sprostać rosnącym preferencjom klientów ”.

Huel Powder v3.0 jest bezglutenowy, w 100% wegański i wykonany ze zrównoważonych składników. 12-miesięczny okres trwałości pozwala marce kontynuować misję dostarczania wygodnej, niedrogiej i zrównoważonej żywności dla rosnącej światowej populacji.

Klienci mogą wybierać spośród siedmiu pysznych smaków, z możliwością zmiany smaku dzięki dodatkom smakowym Huel Natural Flavour Boost. Już za niecałe 7 złotych za posiłek klienci mają dostęp do pożywnego i niedrogiego jedzenia, które mogą przygotować w kilka sekund. Dostępne wyłącznie online na Huel.com

O HUEL:

Misja Huel, określana jako „Przyszłość żywności”, polega na tworzeniu kompletnej pod względem odżywczym, wygodnej i niedrogiej żywności o minimalnym wpływie na zwierzęta i środowisko. Brytyjska marka została założona w 2015 roku przez przedsiębiorcę Juliana Hearn'a i znanego eksperta żywieniowego Jamesa Colliera. Marka jest obecnie najlepszą europejską marką produktów odżywczych i najszybciej rozwijającą się marką produktów żywieniowych na świecie, sprzedając prawie 3 miliony posiłków miesięcznie.

Dzięki kompletności odżywczej każdy produkt zawiera zalecaną równowagę białka, węglowodanów, błonnika i tłuszczów, a także co najmniej 100% „dziennych zalecanych ilości” Unii Europejskiej wszystkich 26 niezbędnych witamin i minerałów.

Huel jest w 100% wegański. Wraz z siedmioma odmianami proszku Huel (w tym bezglutenową), Huel wprowadził na rynek szereg produktów kompletnych pod względem odżywczym, w tym wygodną gotową do picia, pierwszą na świecie kompletną pod względem odżywczym muesli i na wynos baton, który stanowi idealną przekąskę.

Odwiedź Huel:

Instagram: @huel @huelusa @huel_de @huelglobal

Twitter: @gethuel @huelusa

Strona internetowa: www.huel.com

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI