MAKŁOWICZ MENU JUŻ W LIDLU!

Newsy

Od 12.04 na klientów Lidla czekają niezwykłe nowości. Sosy Robert Makłowicz Menu premierowo tylko w sklepach Lidl Polska!

Każdego dnia firma Lidl Polska dąży do tego, aby zapewniać klientom wysokiej jakości artykuły, w atrakcyjnej i niskiej cenie,  wyprodukowane w sposób zrównoważony. Mając duży wpływ na to, co znajduje się w koszykach zakupowych wielu Polaków, priorytetem sieci jest dostarczanie najlepszych produktów i poszerzanie swojej oferty o taki asortyment.

Od 12.04 klienci Lidl Polska będą mogli kupić sosy od znanego i cenionego autorytetu kulinarnego, Roberta Makłowicza.

POLECAMY

Makłowicz Menu to linia produktów premium wyprodukowana z wysokiej jakości składników, według receptur opracowanych przez Roberta Makłowicza. Nie zawierają konserwantów, glutenu i zagęstników, a także są odpowiednie dla wegan.

Klienci Lidl Polska mogą spróbować trzech rodzajów produktów inspirowanych kuchniami świata: sosu do spaghetti (480 g), ostrego sosu meksykańskiego (500 g) oraz azjatyckiego sosu słodko-kwaśnego (500 g). Każdy w cenie 6,99 zł.

Oprócz sosów do przygotowania w domu, od 19.04 dostępne będą także dania gotowe do podgrzania Makłowicz Menu – tajskie czerwone curry z kurczakiem i ryżem (11,99 zł / 500 g) oraz marokański kurczak z kaszą bulgur (11,99 zł / 500 g),  które klienci będą mogli znaleźć w strefie chłodniczej.

Działania Lidl Polska już od dłuższego czasu skupiają się na zdrowym i świadomym odżywianiu. Sieć sklepów nieustannie rozszerza ofertę o produkty bez laktozy czy glutenu, a także asortyment stworzony z myślą o weganach i wegetarianach. Na „Ryneczku Lidla” wciąż pojawiają się nowe owoce i warzywa – również te z certyfikowanych upraw ekologicznych.

######

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 11.200 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700. 

Kontakt:

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI