Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

29 kwietnia 2020

Majówkowe zakupy w Netto – godziny otwarcia sklepów

0 326

Majówka zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas, by zaplanować zakupy na przedłużony weekend. Informujemy, w jakich godzinach otwarte będą sklepy Netto podczas pierwszych majowych dni.

Obecnie wszystkie placówki sieci handlowej Netto są czynne w godzinach 6-22. Tak będzie również w czwartek (30 kwietnia) i w sobotę (2 maja). Z kolei 1 maja, w piątek, a także 3 maja, w niedzielę, czyli w dni ustawowo wolne od pracy, sklepy Netto pozostaną zamknięte.

O Netto Polska:

Sieć handlowa, która w ciągu 25 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 400 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Przypisy