Lubella Łączy – marka przekazuje 200 tysięcy produktów dla dzieci

Newsy

W ramach akcji #LubellaŁączy marka planuje przekazać 200 tysięcy produktów do około 1000 placówek opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce. W akcję zaangażowano influencerów, którzy wspierają ideę i pokazują, jak wspólne gotowanie makaronowych dań #Łączy ich bliskich.

Lubella Łączy… wokół idei wzajemnej pomocy. W ramach wielkiej akcji charytatywnej marka postanowiła wesprzeć potrzebujących – przekazując makarony, płatki, mąki, paluszki do placówek opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce. W obecnej sytuacji podopieczni oraz wychowawcy tych instytucji mierzą się z wieloma wyzwaniami. By ich wesprzeć w tym czasie, Lubella daje im to, co ma najlepszego – wartościowe produkty zbożowe. Marka chce dostarczyć je do każdej placówki opiekującej się dziećmi w Polsce. Działania ruszyły pod koniec kwietnia, a pierwsze przesyłki już trafiają do dzieci i ich opiekunów.

Lubella Łączy… tych, którzy tego potrzebują. Marka kontaktuje się z placówkami w każdym województwie – chce dotrzeć do każdej takiej instytucji, która potrzebuje wsparcia. Mogą one także zgłaszać się bezpośrednio do akcji poprzez kontakt pod adresem - lubellalaczy@lubella.pl. Wsparcie produktowe trafi głównie do domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych, placówek wsparcia lokalnego, czy świetlic środowiskowych.

POLECAMY

Lubella Łączy… i życzy smacznego! Akcja to dowód na to, że w tej trudnej sytuacji powinniśmy być razem. Podkreślają to zaangażowani w nią influencerzy, którzy podczas relacji live w mediach społecznościowych pokazują, jak z bliskimi lub dla nich gotują pyszne makaronowe dania. W ramach #LubellaŁączy każdy twórca wskaże też wybrany przez siebie dom dziecka, który Lubella wesprze.

Wspólne gotowanie w ramach idei zaplanowali: Anna Starmach, Lara Gessler, Damian Kordas, Ciocia Liestyle, Jankes, Blowek, Dominik Rupiński, Mela Modela, Karolina Gilon, Bakusiowo, Edyta Pazura, Podziarany Tata i wielu innych.

Lubella Łączy… inspirując. Bo czas spędzany z rodziną w domu może być cennym doświadczeniem. Akcja dodatkowo zwraca uwagę na fakt, że produkty Lubelli mogą być inspiracją do spędzania razem kreatywnie czasu  – nie tylko przy stole podczas posiłku, ale także w kuchni, podczas przygotowywania posiłku.

***

Lubella to znany i ceniony w Polsce producent wyrobów zbożowych. To niekwestionowany lider na rynku makaronów, wicelider na rynku płatków śniadaniowych i czołowy producent w kategorii mąk. Marka w swojej ofercie ma także paluszki oraz kasze. Lubella to produkty wysoko cenione zarówno przez handlowców, jak i konsumentów. Najlepsze ziarna, odpowiednia technika produkcji i połączenie tradycji z nowoczesnością – to siła Lubelli, dla której dbałość o najwyższą jakość i bezkonkurencyjny smak to niezmienne wartości już od prawie 140 lat. Siłą marki jest zboże, które Lubella mieli we własnym młynie. Produkty marki codziennie trafiają na stoły konsumentów w Polsce oraz za granicą, m.in.: na Litwie, Łotwie, Ukrainie, w Wielkiej Brytanii czy Irlandii. 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI