„Live Well, Age Well” Premiera ekskluzywnej kolekcji Arbonne

Newsy

Piękno poza czasem... Nie liczy się to ile masz lat, ważne jest, na ile się czujesz. To stare powiedzenie okazuje się całkowicie zgodne z prawdą. Świadoma swojej wartości, zdrowa i zadbana, zawsze będziesz promienieć radosną energią. A nie ma nic bardziej seksownego niż szczęście.  

Nowa linia Arbonne, AgeWell, pomaga zachować równowagę organizmu i piękną skórę, przez długie lata. Całkowicie naturalnie. Jesteśmy połączeni Zdrowy styl życia, który wspomaga umysł, ciało i skórę - tak brzmi filozofia Arbonne. - „Wierzymy, że wszystko jest połączone. Zdrowie jednego elementu wpływa na zdrowie innego. Nazywamy to połączeniem między umysłem, ciałem i skórą (ang. Mind. Body. Skin.™)” - deklaruje marka. I właśnie w holistycznym podejściu i patrzeniu na człowieka całościowo, aby pomóc mu rozkwitać od wewnątrz i na zewnątrz - tkwi jej przewaga.

Dojrzałe czyli doskonałe! Najnowsza kolekcja kosmetyków do pielęgnacji AgeWell to ekskluzywna linia produktów, które kryją prawdziwy sekret pielęgnacji dojrzałej cery: rozwiązania poparte badaniami w połączeniu z holistycznym podejściem do stylu życia. Moto „ Żyj pięknie, starzej się pięknie” zachęca do utrzymywania balansu w codziennym życiu. Sekret ponadczasowego piękna to równowaga: odpowiednia dieta, radzenie sobie ze stresem, kontakt z naturą, a także pozytywne nastawienie do życia i troska o siebie. Jeśli pięknie żyjesz, to pięknie się starzejesz. Proste i genialne.

POLECAMY

Najlepszy wybór! Gwiazdą kolekcji AgeWell jest bakuchiol. Jest on roślinną alternatywą dla retinolu, dużo lepiej tolerowaną przez skórę a posiadającą wszystkie zalety tego niesamowitego składnika. W połączeniu ze stabilizowaną witaminą C wspomagającą produkcję kolagenu oraz wyciągiem z komórek macierzystych szarotki alpejskiej - kosmetyki te sprawiają, że skóra wygląda promiennie i gładko już po pierwszym użyciu.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI