Kubuś Mus 100% – owoce od dziecka!

Newsy

Jakie owoce dzieci lubią najbardziej? Oczywiście te od Kubusia – bo Kubuś to mus! Musy 100% to przekąska, doceniana przez dzieci oraz ich rodziców za ulubione smaki oraz praktyczną, wygodną formę.

Dzieci wiedzą, co to mus – podróże, elegancja i zabawa! A niezależnie od sytuacji czy okazji, zawsze może towarzyszyć im porcja owoców i marchewki w wygodnej formie. Bo mus to mus!

Musy 100% Kubuś można zabrać w drogę, można po nie śmiało sięgnąć, by nie pobrudzić eleganckiej sukienki, a przede wszystkim – są doskonałą przekąską podczas zabawy!

POLECAMY

Kubuś w swojej ofercie posiada musy 100% w czterech owocowych i owocowo – marchwiowych smakach, a także w trzech wersjach z jogurtem. Wszystkie te produkty nie zawierają dodanego cukru, konserwantów, a do tego nie wymagają przechowywania w lodówce.

Spot emitowany jest w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, w kinach i na YouTube.

Zobacz OWOCE OD DZIECKA: https://youtu.be/RietGuyFbds

Agencja reklamowa: Brain Box

Dom mediowy: Starcom

***

Marka Kubuś od lat cieszy się zaufaniem wśród dzieci i rodziców. Kubuś to najczęściej kupowany w Polsce sok przecierowy na bazie marchwi mazurskiej i owoców - chętnie piją go najmłodsi, ale często sięgają po niego również dorośli. To także lider w kategorii napojów dla dzieci oraz wody smakowej i musów dla dzieci w Polsce. W portfolio marki znajdują się soki marchwiowo-owocowe, soki 100%, orzeźwiające napoje, woda niegazowana i woda smakowa oraz owocowe musy i musy z jogurtem. Produkty Kubusia wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale także wysoka jakość, wielokrotnie doceniana przez konsumentów. Kubuś to lider w kategorii soków przecierowych nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Markę Kubuś, jako Kubik, Kubu i Tedi, znają także konsumenci m.in.: w Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Węgrzech, Litwie i Łotwie, w Czechach i Słowacji.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI