Książka autorstwa Mikołaja Choroszyńskiego - juz w sprzedaży!

Newsy

"Uzależnienie od słodyczy – skuteczne narzędzia do zmiany nawyków"

Moja publikacja jest napisana prostym językiem, w taki sposób, aby trafić do czytelnika nie mającego wiedzy z zakresu psychologii czy dietetyki. W łatwy i przystępny sposób opowiadam o skomplikowanych mechanizmach ludzkiej natury. Zamiast książkowych pojęć rodem z podręcznika dla studentów, prowadzę zapiski opowiadanie, acz rzeczowo. Niezbędne informacje przeplatam storytellingiem, aby zaangażować czytelnika zarówno intelektualnie jaki i emocjonalnie. Wszelkie tematy i zagadnienia, które tutaj poruszam są udowodnionymi naukowo faktami. Część z nich są to kamienie milowe w danej dziedzinie, natomiast zdecydowana większość to najnowsze prace i doniesienia naukowe. Odsyłam do literatury źródłowej, tak aby już na własną rękę czytelnik mógł dalej zdobywać coraz skuteczniejsze narzędzia, a w szczególności wiedzę. Na końcu książki znaleźć można polecany przeze mnie spis publikacji i książek, dzięki którym czytelnik będzie mógł pogłębić wiedzę na omawiane tematy.

POLECAMY

Rozdziały w poniższej publikacji zostały przygotowane tak, aby każdy z nich stanowił odrębną całość posiadającą swój wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Dzięki temu można z sięgnąć do najbardziej frapujących czytelnika informacji, nie mając odczucia, że są one wyrwane z szerszego kontekstu. Świetnie sprawdziło się to w mojej wcześniejszej książce. Jestem więc przekonany, że nada to i tej lekturze większej lekkości. Jeden ze znajomych zauważył, że mam amerykański styl pisania “Niby na poważnie, a zarazem bardzo przyjemnie”.

Rozwiewam również popularne mity - np. ten jakoby sam cukier odpowiadał za całe zło świata. Mam również nadzieję, że dzięki mojej misji pomagania innym oraz pasji do nauki i dociekania prawdy, jestem w stanie pomóc Ci na najwyższym poziomie. Przekazuje tym samym w Twoje ręce aktualne i nowoczesne metody radzenia sobie z uzależnieniem od słodyczy.

Mikołaj Choroszyński | dietetyk@bdieta.pl | +48 692216570 http://bdieta.pl/   https://fitmind.pl/uzaleznienieodslodyczy/

"Uzależnienie od słodyczy – skuteczne narzędzia do zmiany nawyków" Mikołaj Choroszyński

: 1 grudnia 2020:    3000 księgarni w Polsce oraz online

: 978-83-959111-1-8

: 49,90 zł

: Poradnik

: Psychodietetyka

: PWN – rozpisani.pl

: 412

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI