Kokosowy grudzień

Newsy

Świąteczne przygotowania ruszyły już pełną parą. W trakcie poszukiwania idealnych prezentów, jak i gotowania świątecznych dań, sprawdzi się woda kokosowa. Nie tylko orzeźwi w ciągu zabieganego dnia, ale również urozmaici coroczne menu. A do tego nada grudniowym dniom egzotyczny smak.

 

Połączenie codziennych obowiązków z przedświątecznymi zadaniami bywa wyzwaniem. Lawirując z listą zakupów pomiędzy sklepowymi półkami, łatwo zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu. Z pomocą może przyjść woda kokosowa - to naturalny izotonik, który skuteczni nawodni i uzupełni poziom takich elektrolitów, jak potas, wapń, fosfor czy magnez. Schłodzona dodatkowo doskonale orzeźwi i doda energii na resztę dnia, a egzotyczny smak kokosa ociepli grudniowe dni.

POLECAMY

Coconaut to także doskonała alternatywa dla niezdrowych napojów w trakcie świątecznych obiadów. Nie zawiera słodzików, konserwantów i stabilizatorów, dzięki czemu będzie zdrową alternatywą po posiłku. Dostępna w 4 wariantach smakowych sprosta każdym upodobaniom. Wersja ananasowa oraz arbuzowa z powodzeniem zastąpią słodzone soki, a klasyczna to smaczny wybór zamiast zwykłej wody. Wielbiciele gazowanych napojów mogą natomiast sięgnąć po gazowaną wodę kokosową. Bez laktozy, glutenu i  wegański - Coconaut może być uzupełnieniem każdej diety.

Woda kokosowa to także dobry sposób, aby wnieść nieco świeżości i egzotyki do tradycyjnych, wigilijnych potraw. Można dodać ją do pierników, masy makowej, a nawet do kutii. Naturalna słodycz młodych wietnamskich kokosów stworzy z nimi ciekawe połączenia, które dopełnią świąteczne menu.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI