Kokosowa pielęgnacja

Newsy

Zimowe miesiące nie są łaskawe dla włosów i cery. Na zewnątrz wiatr i zimno, w środku natomiast suche, ciepłe powietrze. Schowane pod czapkami i szalikami włosy tracą swój blask. W przywróceniu go może pomóc Coconaut.

Woda kokosowa słynie ze swoich właściwości. Odpowiednie nawodnienie jest ważne nie tylko dla prawidłowej pracy organizmu - równie istotnie wpływa na kondycję cery. Niedostateczna ilość wody w organizmie sprawia, że skóra staje się przesuszona i pozbawiona blasku. Woda kokosowa w codziennej diecie nie tylko zadba o organizm od wewnątrz, ale równie skutecznie przyczyni się do jego zdrowego wyglądu.

POLECAMY

Aby zadbać o włosy, skórę czy paznokcie warto stosować wodę kokosową także w codziennej pielęgnacji, dodając do ulubionych kosmetyków. W ten sposób wzmocnimy ich nawilżające właściwości. Dodanie kilku kropli do szamponu sprawi, że włosy będą mocniejsze, bardziej nawilżone i błyszczące. Sprawdzi się także jako odżywka - wystarczy nałożyć na kilka minut na osuszone włosy, a następnie spłukać. Dzięki temu włosy staną się lekkie i wygładzone.

Coconaut można zastosować także jako tonik. Najpierw nanieś kilka kropli na płatek kosmetyczny, a następnie przetrzyj nim twarz - skóra będzie ukojona i nawilżona. Zdrowego, promiennego wyglądu doda cerze także domowa maseczka z ogórka, miodu i wody kokosowej. To naturalny i prosty sposób na promienną i nawilżoną skórę.

Woda kokosowa to bogactwo dobroczynnych właściwości, zdrowotnych, jak i pielęgnacyjnych, dlatego warto włączyć ją do swojej codziennej rutyny. 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI