Kinga Pienińska dla dzieci w sieci KDSH

Newsy

Wraz z końcem października do sklepów Kujawsko Dobrzyńskiej Spółdzielni Handlowej (KDSH) do sprzedaży trafiła naturalna woda marki Kinga Pienińska w wersji przygotowanej specjalnie dla dzieci. Produkt dostępny w formacie 0,33 l z wygodnym zamknięciem typu „sport cap” przyciąga uwagę etykietą z popularnymi postaciami z bajki Super Wings.

Od października naturalną wodę dla dzieci marki Kinga Pienińska można kupić w sieci KDSH współwłaściciela marek Top Market, Minuta8, Delica. Produkt jest dostępny we wszystkich siedemnastu placówkach spółdzielni, rozlokowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w powiatach Rypińskim, Żuromińskim i Grudziądzkim.

POLECAMY

„Wysoki standard placówek sprzedaży i tradycja handlowa spółdzielni trwająca nieprzerwanie od 1945 roku są tym, co buduje silną pozycję KDSH na regionalnym rynku. Staramy się by nasza oferta była atrakcyjna i dopasowana do potrzeb konsumentów. Na półkach naszych sklepów od dawna można znaleźć produkty z portfolio OSHEE - od batoników proteinowych po napoje izotoniczne. Teraz dołączy do nich nowa wersja naturalnej wody mineralnej Kinga Pienińska przeznaczona dla dzieci” – mówi Paweł Wojno, Dyrektor Operacyjny KDSH.

Na półkach sieci KDSH znajdziemy Kingę Pienińską półlitrową oraz półtoralitrową w wersji gazowanej, lekko gazowanej i niegazowanej. Produkt posiada zbilansowany skład minerałów pod kątem zawartości sodu, potasu i magnezu. Ze względu na średnią mineralizację, skład oraz niskosodowość, Kinga Pienińska może być pita bez ograniczeń zdrowotnych ani wiekowych.

Woda ma lekkie, poręczne opakowanie z wygodnym zamknięciem typu 'sport cap' i przyciągające uwagę grafiki z popularnymi postaciami z bajki Super Wings. Bajka Super Wings jest bardzo popularna wśród dzieci, co pokazują badania – produkcja cieszy się najwyższą oglądalnością na kanale TVP ABC, gdzie jest emitowana. Postacie z bajki o drużynie bohaterskich samolotów umieszczone na etykiecie Kingi Pienińskiej przykuwają uwagę najmłodszych i mogą skłonić ich do wyboru naturalnej wody zamiast smakowej. Butelkę o optymalnej pojemności 330 ml dziecko może zabrać ze sobą do szkoły lub na wycieczkę.

***

O Kindze Pienińskiej:

Kinga Pienińska to naturalna woda mineralna klasy Premium, z ponad 170-letnią tradycją. Czerpana ze źródeł usytuowanych w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego. W obrębie jednych z najczystszych gór Europy, o budowie geologicznej, działającej jak naturalny filtr. Z głębinowych źródeł Kinga Pienińska trafia wprost ze źródła do butelki, zachowując wszystkie walory stworzone przez naturę. Ze względu na swoją średnią mineralizację, skład oraz niskosodowość Kingę Pienińską może pić każdy konsument powyżej drugiego roku życia, bez ograniczeń zdrowotnych. Wyróżnia ją wyrazisty i orzeźwiający górski smak, za który woda otrzymała trzy złote gwiazdki Superior Taste Award 2019. To wyróżnienie przyznawane przez International Taste Institute w Brukseli – organizację, zrzeszającą niezależnych Szefów Kuchni i Sommelierów.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI