Ketchup Premium Pikantny od Roleski – pomidory w swojej najlepszej odsłonie

Newsy

Ketchup to skromny bohater drugiego planu, który od lat obecny jest w każdej kuchni. To dzięki niemu smak porannej kanapki, chrupiących tostów czy grillowanej kiełbasy nabiera innego wymiaru. Firma Roleski wprowadziła do swojej oferty Ketchup Premium Pikantny, który jest ukłonem w stronę jednego z najpopularniejszych dodatków na świecie – tym razem w klasie premium.

Długa historia ketchupu i zmieniających się jego receptur świadczy o tym, że od zawsze był on ważnym składnikiem w kuchniach z całego świata – zarówno w Chinach, w których doszukiwać można się jego początków, jak i w Ameryce czy Europie, gdzie ketchup to najpopularniejszy składnik wielu dań tradycyjnych, jak i typu fast food. Firma Roleski również dołożyła wielu starań do opracowania perfekcyjnego składu nowego Ketchupu Premium Pikantnego.

POLECAMY

Ketchup Premium Pikantny
Fot. Roleski

Król pomidorów

Podstawą ketchupu są pomidory, które wpływają na smak, kolor i gęstość finalnego produktu. Firma Roleski stworzyła Ketchup Premium, który powstaje aż z 266 g pomidorów na każde 100 g ketchupu. W składzie nowego produktu od Roleski znajduje się także sól himalajska, ocet jabłkowy i cukier trzcinowy, dzięki czemu Ketchup Premium Pikantny zaskakuje lekką pikanterią, która przypadnie do gustu zarówno fanom ostrego, jak i łagodnego smaku. W recepturze Roleski nie ma miejsca na konserwanty, gluten czy zagęstniki, co dodatkowo podkreśla klasę Premium nowego ketchupu.

Z miłością do jedzenia

Ketchup Premium Pikantny od Roleski wyróżnia wyjątkowy aromat pomidorów, z których powstał, a także oryginalny smak. Ta nowość idealnie sprawdzi się jako samodzielny dodatek do wielu dań i przekąsek, w których będzie mógł grać pierwsze smakowe skrzypce. Dodanie pikantnego Ketchupu Premium do kolorowych kanapek z wędliną, serem i sałatą lub zamoczenie w nich gotowanych kiełbasek sprawią, że każde śniadanie lub kolacją będziemy spożywać z jeszcze większą chęcią. Jednak dzięki swojej bardzo pomidorowej konsystencji, Ketchup Premium Pikantny sprawdzi się także jako dodatek do szakszuki, który dodatkowo podkręci jej smak. Nowy ketchup klasy Premium może także zostać użyty do podciągnięcia aromatu pikantnego leczo, potrawki po węgiersku czy wielu dań z kuchni hiszpańskiej.

Nowy Ketchup Premium Pikantny od Roleski to produkt, który zasmakuje wszystkim fanom szlachetnych pomidorów. Ich wysoka zawartość sprawia, że ketchup zaskakuje wyjątkowym smakiem i konsystencją, która sprawia, że Ketchup Premium Pikantny stanie się nowym ulubieńcem w każdej kuchni.

Roleski Ketchup Premium Pikantny

Cena: ok. 5,99 zł

 

Na                                       100 g                   20 g

Kalorie                                123 kcal              25 kcal

Energia                               519 kJ                  5,4 kJ

Tłuszcz                                <0,5 g                  0 g

Węglowodany                  27 g                      5,4 g

W tym cukier                    25 g                      5,1 g

Białko                                 1,9 g                     0,4 g

Sól                                       2,3 g                     0,46 g

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI