Herbalife Nutrition wprowadza NOWY baton Formuła 1 Express – zbilansowany posiłek

Newsy

Napięty plan dnia, długie godziny w pracy, zawożenie i odbieranie dzieci ze szkoły, wyjazdy i dojazdy – dla wielu z nas doba jest za krótka. Życie w nieustannym pośpiechu wpływa na naszą dietę.

Przygotowywanie trzech pełnowartościowych posiłków dziennie jest trudne, gdy żyjesz w biegu. Jednak Herbalife Nutrition sprawia, że zapewnienie organizmowi potrzebnych[1] składników odżywczych staje się łatwiejsze dzięki wprowadzeniu na rynek NOWEGO batonu Formuła 1 Express – zbilansowany posiłek.

POLECAMY

W formie jednego pysznego batonu otrzymujesz zarówno wartości odżywcze, jak również wygodę. Baton zawiera idealną kompozycję wysokiej jakości białka, błonnika oraz 25 witamin i składników mineralnych.

Baton Formuła 1 Express to smaczny, zbilansowany posiłek, którym można delektować się o dowolnej porze dnia. Wygodna opcja na śniadanie lub lunch spożywane „w biegu”, zwłaszcza jako alternatywa dla tradycyjnych koktajli zastępujących posiłek.

Nowy produkt stanowi udoskonalenie dotychczasowych batonów Express. Nie zawiera sztucznych barwników, ma lepszy smak i konsystencję dzięki dodatkowi chrupek i czekoladowych wiórków oraz polewie z bogatej, gorzkiej czekolady. Baton Formuła 1 Express jest równie pyszny, co pożywny.

Chcesz zwiększyć spożycie protein? Każdy baton zawiera 13 g białka wspomagającego budowanie masy mięśniowej. Idealny dla osób, które chcą zmniejszyć spożycie kalorii, ale nadal dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych[2]. Porcja zawiera tylko 207 kcal, więc masz pewność, że ten poręczny baton pomoże ci pozostać na właściwej drodze do realizacji Twoich celów związanych z odżywianiem.

Dostępny w smaku gorzkiej czekolady, w opakowaniach po 7 sztuk. To idealny produkt dla osób, które chcą prowadzić zdrowy styl życia nawet przy napiętym harmonogramie zajęć.

Cena za opakowanie (7 sztuk) NOWEGO batonu Formuła 1 Express wynosi 112 zł. Można zamówić go wyłącznie u Niezależnego Dystrybutora Herbalife Nutrition.

Więcej informacji znajdziesz na www.herbalife.pl

# # #

O Herbalife Nutrition

Herbalife Nutrition to międzynarodowa firma z branży odżywiania, marka nr 1 na świecie wśród produktów do kontroli masy ciała i wellbeing*, której celem jest zapewnienie dostępu do spersonalizowanego żywienia milionom ludzi na całym świecie. Od 1980 roku zmienia jakość życia ludzi dzięki doskonałym produktom do odżywiania i możliwościom biznesowym, oferowanym Niezależnym Dystrybutorom. Firma oferuje wysokiej jakości produkty wsparte wiedzą naukową, sprzedawane w 95 krajach przez Dystrybutorów, zapewniających indywidualny coaching i przynależność do wspólnoty, która inspiruje ich klientów do prowadzenia zdrowszego, bardziej aktywnego stylu życia. Herbalife Nutrition jednocześnie realizuje swój cel do 2030 roku, gdy będzie świętować 50. rocznicę swojego powstania, którym jest podjęcie 50 milionów pojedynczych inicjatyw pozytywnie wpływających na życie ludzi. 

* Źródło: Euromonitor International Ltd.; Consumer Health, edycja 2022. Dane za 2021 rok

 

[1] Białko, błonnik, mikroskładniki odżywcze.

[2] Białko, błonnik, mikroskładniki odżywcze.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI