Herbalife Nutrition wprowadza nową, limitowaną edycję Koktajlu odżywczego Formuła 1

Newsy

Jest kilka sposobów na zatrzymanie letniej aury na dłużej, zwłaszcza w codziennym menu. Postaw na egzotyczne smaki, dzięki którym w okresie zbliżającej się jesieni przypomnisz sobie ciepłe, wakacyjne dni, które wprawią cię w dobry nastrój!

 

Choć kalendarzowe lato powoli się kończy, to możesz je zatrzymać na dłużej dzięki smakom egzotycznych owoców. Limitowana edycja odżywczego koktajlu Formuła 1 od Herbalife Nutrition to pyszne połączenie ananasa i kokosu, które jest niczym lato zamknięte w szklance.

POLECAMY

Powrót do wakacyjnych dni z odżywczym koktajlem o zawartości wysokiej jakości białka sojowego to świetny sposób na energetyczny poranek.
Formuła 1, sprawdzająca się także w diecie wegańskiej[1], zawiera zbilansowaną kompozycję 26 witamin i składników mineralnych, w tym witaminę D, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, oraz witaminę C przyczyniającą się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Wszystko to stanowi co najmniej 30% dziennej, referencyjnej wartości spożycia[2] witamin i składników mineralnych.

Koktajl Formuła 1 o smaku ananasowo-kokosowym może zastępować jeden lub dwa posiłki dziennie[3]. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które mają niewiele czasu w ciągu dnia, oraz tych, które szukają wsparcia w budowaniu masy mięśniowej[4].

Cena za opakowanie Koktajlu odżywczego Formuła 1 (21 porcji) z nowej edycji limitowanej to 211 zł.

Produkty Herbalife Nutrition można zamówić u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife Nutrition.

Więcej informacji znajdziesz na www.herbalife.pl

# # #

O Herbalife Nutrition

Herbalife Nutrition to międzynarodowa firma z branży odżywiania, marka nr 1 na świecie wśród produktów do kontroli masy ciała i wellbeing*, której celem jest zapewnienie dostępu do spersonalizowanego żywienia milionom ludzi na całym świecie. Od 1980 roku firma realizuje swoją misję – wspieranie zmiany stylu życia za sprawą wartościowych produktów i programów służących lepszemu odżywianiu. Wraz z naszymi Niezależnymi Dystrybutorami z pełnym oddaniem oferujemy rozwiązania dla problemów związanych ze złym odżywianiem, wsparcie w walce z nadmierną masą ciała, starzeniem się populacji, rosnącymi kosztami opieki zdrowotnej oraz proponujemy możliwości stanowiące odpowiedź na wzrost zainteresowania prowadzeniem własnego biznesu. Herbalife Nutrition zapewnia naukowo opracowywane produkty wysokiej jakości oraz indywidualne wsparcie ze strony Niezależnych Dystrybutorów Herbalife Nutrition, a także przynależność do wspólnoty, której członkowie inspirują się wzajemnie do prowadzenia zdrowszego, bardziej aktywnego stylu życia.

Produkty Herbalife Nutrition z kategorii odżywiania ukierunkowanego, kontroli masy ciała, sportu i fitness oraz kosmetyki pielęgnacyjne są dostępne wyłącznie u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife Nutrition, działających w ponad 90 krajach.

* Źródło: Euromonitor International Ltd; Consumer Health, edycja 2022, wg definicji kategorii kontroli masy ciała i wellbeing, % udział globalnych właścicieli marek w cenach detalicznych, dane za 2021r.

[1] Przy przyrządzaniu ze wzbogaconym napojem sojowym lub Protein drink ix Wegańskim i wodą.

[2] F1 - edycja limitowana zawiera 26 witamin i składników mineralnych po zmieszaniu z PDM Wegańskim i wodą lub mlekiem półtłustym.

[3] Dla kontroli masy ciała: Zastąpienie dwóch głównych posiłków dziennie w diecie niskokalorycznej środkami spożywczymi zastępującymi posiłek, do kontroli masy ciała, pomaga w utracie wagi. Zastąp dwa posiłki dziennie smacznym koktajlem Formuła 1 i zjedz jeden inny zbilansowany posiłek.

* Dla zbilansowanego odżywiania i zachowania masy ciała: Zastąpienie jednego głównego posiłku dziennie w diecie niskokalorycznej środkiem spożywczym zastępującym posiłek, do kontroli masy ciała, pomaga w utrzymaniu masy ciała po jej utracie. Zastąp jeden posiłek dziennie smacznym koktajlem Formuła 1 i zjedz dwa inne zbilansowane posiłki..

[4] Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI