Flora ProActiv przekazała 50 000 złotych na wsparcie służby zdrowia w walce z koronawirusem!

Newsy

Zakończyło się „Wyzwanie #21dnidozdrowia z Florą ProActiv! Wesprzyj medyków” zorganizowane przez Florę ProActiv na Facebooku. W efekcie marka przekazała kwotę 50 000 zł na wsparcie służby zdrowia w walce z koronawirusem. Akcję wsparła m.in. Katarzyna Dowbor.

Odpowiednio zbilansowane posiłki oraz aktywność fizyczna to kluczowe elementy stylu życia, które pozwalają zachować zdrowie oraz utrzymać serce w dobrej kondycji – wie o tym marka Flora ProActiv, która od wielu lat dba o serca Polaków. W kontekście sytuacji związanej z epidemią koronawirusa marka Flora ProActiv stworzyła akcję, której celem było przekazanie środków finansowych na wsparcie służby zdrowia, zachęcając przy tym konsumentów do podjęcia wyzwania i zadbania o swoje zdrowie.

POLECAMY

Jako marka Flora ProActiv zdecydowaliśmy się wspomóc walkę z pandemią koronawirusa, przekazując środki finansowe na wsparcie pracy medyków w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie. By dodatkowo wzmocnić wydźwięk akcji, a także zmotywować konsumentów do wykorzystania czasu w domu na dbanie o siebie i ukształtowanie zdrowych nawyków – zorganizowaliśmy wydarzenie na Facebooku. Dotarliśmy z nim do prawie 6 500 000 użytkowników. Cieszymy się również, że wiele osób wyraziło zainteresowanie akcją „Wyzwanie #21dnidozdrowia z Florą ProActiv! Wesprzyj medyków” oraz zadeklarowało swój „udział w wydarzeniu”– mówi Angela Konieczko, Brand Manager marki Flora.

Flora ProActiv – skuteczna pomoc w walce z cholesterolem

Nawet 19 milionów Polaków – czyli prawie co drugi z nas, ma podwyższony poziom cholesterolu, a większość niestety nadal nie zdaje sobie z tego sprawy. Flora ProActiv zachęca do badania poziomu cholesterolu, gdyż jego zbyt wysoki poziom we krwi może prowadzić do rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, a te są najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce. Skuteczny sposób na to, by obniżyć cholesterol i utrzymać w zalecanej normie, to produkty Flora ProActiv, które zawierają sterole roślinne oraz odpowiednio zbilansowana dieta. Flora ProActiv, Flora ProActiv o smaku masła i Flora ProActiv Kardio mają także 100% roślinny skład.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI