Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

7 maja 2020

Firma Vbody uruchomiła nową stronę marki ACCUNIQ
http://accuniq.pl/

0 335

Nazwa Accuniq powstała z połączenia dwóch słów: Accurate (dokładny) + Unique (wyjątkowy) i takie też są medyczne analizatory składu ciała tworzone z najwyższą starannością pod medyczną linią Accuniq. Producentem urządzeń jest firma Selvas Healthcare, która swą działalność rozpoczęła w roku 1993.
Jawon Medical, założony w 1993 r., był światowym liderem na rynku monitorów ciśnienia krwi i analizatorów składu ciała w Korei. W październiku 2015 r. Jawon Medical połączył się z HIMS International, spółką zależną firmy SelvaS AI (dawniej Diotek). Łącząc możliwości produkcji sprzętu i oprogramowania, Jawon Medical i HIMS przekształciły się w Selvas Healthcare, innowacyjną globalną firmę opieki zdrowotnej.

 

Analizatory składu ciała Accuniq to wysoce zaawansowane technologicznie urządzenia, korzystające z metody multiczęstotliwościowej bioimpedancji elektrycznej przy zastosowaniu 8 elektrod pomiarowych. Urządzenia znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie znaczenie ma najwyższa dokładność i powtarzalność pomiaru. Odbiorcami są więc uczelnie, szpitale, gabinety dietetyczne i lekarskie, kluby fitness i sportowe.

Pośród 4 dostępnych modeli, każdy wymagający odbiorca znajdzie idealne dla siebie urządzenie, które sprawi, że praca wejdzie na wyższy poziom. Analizatory są uniwersalne, dzięki szerokiemu przedziałowi wiekowemu badanych osób (1 – 99 lat). W zestawie z analizatorami dostępne jest oprogramowanie.

POLECAMY

Więcej informacji, w tym karty katalogowe, specyfikacje techniczne oraz przykładowe wydruki znajdą Państwo na wspomnianej stronie Accuniq.pl, a po szczegółowy cennik wszystkich urządzeń zapraszamy do kontaktu zwrotnego.

Dział sprzedaży, wsparcia merytorycznego: Roksana Czarnas, tel. 503 435 229

Dział wsparcia technicznego, serwis: Paweł Martys, tel. 512 052 411

 

Adres biura handlowego i serwisu technicznego: ul. Małej Syrenki 2, 71-790 Szczecin (w trakcie zmiany)

Dane rejestrowe: VITAKO Sp. z o. o., ul. Stanisława Żaryna 7C, 02-593 Warszawa, KRS 0000434478,

 

https://vitako.pl/, facebook: https://www.facebook.com/vbodypolska/ - Polub mnie proszę :)
http://accuniq.pl/, facebook: https://www.facebook.com/accuniqpolska/  - Polub mnie proszę :)

 

Przypisy