Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

14 lutego 2020

Finałowe spotkanie z Ligą Kubusiowego Narciarza!

0 242

Trwa Liga Kubusiowego Narciarza – seria wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych dla najmłodszych. Za nami sportowe emocje na stokach w Wiśle, Kurzętniku, Rzykach i Kasinie Wielkiej, a przed nami – ostatnie spotkanie dla małych sportowców w Krynicy Zdroju!

Kubuś zimą zachęca do aktywnej zabawy! Zmagania Ligii Kubusiowego Narciarza to emocjonująca seria zawodów dla najmłodszych – po inauguracji na Skolnity Ski, mali sportowcy rywalizowali na Kurzej Górze, Czarnym Groniu i w ośrodku Kasina Ski. Nie zabrakło atrakcji i ogromnych emocji! Setki dzieci podjęły zdrową, zimową rywalizację z Kubusiem i walczyło o atrakcyjne nagrody.

POLECAMY

Urozmaicone i profesjonalne slalomy zostały przygotowywane w ten sposób, by nie sprawić większych trudności zawodnikom w wieku od 4 do 14 lat. Poziom Ligi zawsze jest dopasowany do każdej z czterech grup wiekowych, a zawodom towarzyszą dodatkowe animacje. Zawodnicy i zawodniczki, którzy biorą udział w sportowej rywalizacji, otrzymują pakiet startowy i medal za uczestnictwo, a najlepsi są nagradzani m.in. całorocznymi karnetami na stoki narciarskie oraz upominkami od marki Kubuś.

Przed jeszcze jedna impreza Ligi Kubusiowego Narciarza. 22 lutego spotkamy się w Krynicy Zdroju (Słotwiny Arena), gdzie Kubuś zaprasza do zimowej rywalizacji także dzieci z niepełnosprawnościami.

Liga Kubusiowego Narciarza to element projektu „Rusz się z Kubusiem!”, w ramach którego marka jest obecna na wydarzeniach sportowych dla najmłodszych, niezależnie od pory roku.

Więcej informacji na temat zawodów Ligi Kubusiowego Narciarza na oficjalnej stronie pod adresem: www.kubusiowaliga.pl

***

Marka Kubuś od lat cieszy się zaufaniem wśród dzieci i rodziców. Kubuś to najczęściej kupowany w Polsce sok przecierowy na bazie marchwi mazurskiej i owoców - chętnie piją go najmłodsi, ale często sięgają po niego również dorośli. To także lider w kategorii napojów dla dzieci oraz musów i wody smakowej w Polsce. W portfolio marki znajdują się soki marchwiowo-owocowe, soki 100%, orzeźwiające napoje, woda niegazowana i woda smakowa oraz owocowe musy. Produkty Kubusia wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale także wysoka jakość, wielokrotnie doceniana przez konsumentów. Kubuś to lider w kategorii soków przecierowych nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Markę Kubuś, jako Kubik, Kubu i Tedi, znają także konsumenci m.in.: w Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Węgrzech, Litwie i Łotwie, w Czechach i Słowacji.

Przypisy