Ewa Chodakowska i Ania Starmach zachęcają do zdrowych nawyków!

Newsy

Najpopularniejsza trenerka fitness, Ewa Chodakowska oraz gotująca z pasją i sercem jurorka MasterChefa Ania Starmach połączyły siły! W pierwszych dniach nowego roku oficjalnie ruszył ich zdrowy projekt, zachęcający do regularnej aktywności fizycznej i zdrowego gotowania z użyciem SUPERFOODS, czyli produktów roślinnych o najwyższych wartościach odżywczych. To niezastąpione wsparcie dla każdego, kto chce wytrwać w noworocznych postanowieniach!

Nie ma początku roku bez postanowień i nowych celów. Jak wiadomo, niełatwo im sprostać  ani w nich wytrwać, ale tym razem to zdecydowanie łatwiejsze! Wystarczy przyłączyć się do działań Ewy Chodakowskiej i Ani Starmach, które wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie oraz ogromne zasięgi w mediach społecznościowych wspierają wszystkich, którzy wspólnie z nimi zdecydują się przejść na "zdrową stronę mocy". Ania i Ewa poprzez swoje kanały społecznościowe zachęcają i motywują oraz ułatwiają realizację  postanowień, regularnie serwując  przepisy na zdrowe potrawy z użyciem SUPERFOODS, a także programy treningowe, które pozwolą rozpocząć zdrowo rok, pozbyć się złych nawyków żywieniowych i zawalczyć o dobrą formę już na stałe!

POLECAMY

            "Początek roku to dobry moment, by postawić na zdrowy styl życia, do którego namawiam od wielu lat. Każdy może wytrwać w noworocznym postanowieniu, wystarczy podjąć decyzję i konsekwentnie dążyć do celu. Oczywiście "samo się nie zrobi", dlatego niezbędny jest tutaj regularny trening bądź ulubiona forma aktywności fizycznej i zdrowa, zbilansowana dieta, najlepiej wzbogacona o superfoods" - mówi trenerka fitness Ewa Chodakowska.

            Działania Ewy uzupełnia Ania Starmach, wykorzystując z kolei swoją ekspercką wiedzę z zakresu zdrowego i smacznego gotowania. "Zdrowa kuchnia może być pyszna! Dieta nie musi kojarzyć się z samymi ograniczeniami i odmawianiem sobie jedzenia. Mądre i odpowiedzialne odżywianie to przede wszystkim regularne i przemyślane posiłki i właśnie to chcemy z Ewą uświadomić wszystkim zainteresowanym przejściem na zdrowy styl życia. Dobre nawyki żywieniowe, właściwa organizacja posiłków w ciągu dnia i dobór naturalnych produktów są kluczem do idealnej diety". - zapewnia Ania Starmach

            Działania Ewy i Ani w mediach społecznościowych wspierają niezastąpione w codziennej diecie SUPERFOODS, czyli produkty roślinne o najwyższych wartościach odżywczych. Od najlepszej jakości produktów SUPERFOODS do gotowania, przez fantastyczną moc ziół w funkcjonalnych mieszankach do zaparzania, poprzez pyszne i chrupiące płatki musli, kończąc na naturalnych ekstraktach SUPERFOODS zamkniętych w wegańskich kapsułach do wygodnej suplementacji. Pełną gamę Purella Superfoods tworzą  cztery grupy asortymentowe, łącznie ponad 40 nowych produktów w różnych kategoriach. SUPERFOODS, czyli moc z organicznych i ekologicznych roślin o najwyższych wartościach odżywczych, aby gotować pysznie i zdrowo. SUPER SUPLEMENTS, 100% mocy czystych ekstraktów z SUPERFOODS zamkniętych w wegańskiej kapsułce do wygodnej suplementacji. SUPEHERBS to unikalne połączenie mocy ziół i superwartości SUPERFOODS w formie wygodnych saszetek do zaparzania. Natomiast SUPERMUSLI to połączenie pysznych płatków ze zdrowymi owocami SUPERFOODS na idealny początek dnia.

Dzięki takiemu podejściu udało nam się wspólnie stworzyć holistyczny plan dla naszych konsumentów na zdrowy początek roku, łączący aktywność fizyczną oraz pyszne, a zarazem zdrowe gotowanie.

---

PURELLA SUPERFOODS zadebiutowała na rynku spożywczym w 2016 roku. Przez zaledwie dwa lata stała się jednym z liderów w branży zdrowej żywności impulsowej i SUPERFOODS. Celem firmy jest budowanie świadomości Polaków w sferze zdrowego stylu życia.

Pozycję rynkową budujemy dostarczając innowacyjne, wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach. Nasze produkty są w 100% naturalne i dostarczają wyjątkowych wartości odżywczych. Są dopasowane do zdefiniowanych oczekiwań i wspierają codzienną dietę naszych klientów. Tworzymy i rozwijamy marki, przyszłych liderów swoich kategorii, mających potencjał na osiągniecie silnej pozycji na rynkach zagranicznych.

 Purella Superfoods rozwija dwie marki. Pierwsza to Purella Superfoods – koncept innowacyjnych produktów opartych o SUPERFOODS, czyli owoców, przypraw i mieszanek roślinnych o najwyższych wartościach odżywczych. Druga linia to marka BeRAW z Ewą Chodakowską, w której znajdziecie zdrowe batony funkcjonalne oraz przekąski i smoothies.

Wszystkie produkty są dostępne w sieci sklepów Rosssmann, Carrefour oraz na www.purella.pl.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI