EstroVita Men – zdrowie i witalność mężczyzny!

Newsy

EstroVita Men to nowy suplement diety z serii EstroVita dedykowany mężczyznom chcącym zachować zdrowie, młodość i siły witalne jak najdłużej. Dzięki zawartości  doskonałej proporcji kwasów tłuszczowych z grupy Omega oraz witamin wspiera organizm mężczyzn w każdym wieku, dbając o ich mocne kości, sprawny układ sercowo-naczyniowy i wydajne mięśnie. W produkcie znalazł się pochodzący z owocu granatu kwas Omega-5, uważany za symbol zdrowia, energii i młodości.

Zdrowie, energia i siły witalne, czyli EstroVita Men!

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i skłania do podejmowania wielu różnych aktywności, zarówno intelektualnych, jak i fizycznych. Aby zachować młodzieńczą siłę i zdrowie jak najdłużej, warto uzupełnić codzienną dietę o suplement dla mężczyzn EstroVita Men. Zawartość kwasu Omega-3 wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, zaś obecna w preparacie witamina D wspiera w utrzymaniu sprawnych mięśni, zdrowych kości oraz odpowiedniego funkcjonowania układu odpornościowego. Witamina K z kolei odpowiada za prawidłowe krzepnięcie krwi, wpływając pozytywnie również na dobrostan kości. Zachowaniu świetnego wyglądu skóry sprzyja obecność witaminy E, która ma za zadanie chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Produkt zawiera w swoim składzie unikalny kwas Omega-5 (kwas punikowy), pochodzący z owocu granatu odznaczający się licznymi właściwościami prozdrowotnymi.

POLECAMY

„Zostało przeprowadzonych wiele badań klinicznych i eksperymentalnych nad efektem antyoksydacyjnym kwasu punikowego (PA) zawartego w ekstraktach z granatu. Istnieją również przesłanki ku temu, że ten naturalny związek dietetyczny może stanowić w przyszłości nową alternatywną strategię terapeutyczną w niektórych chorobach zapalnych, m.in. jelit. Dostępne w literaturze naukowej wyniki badań sugerują też istotny potencjał składników granatu w leczeniu nowotworu prostaty. Opublikowano również dane potwierdzające wpływ kwasu punikowego na poprawę parametrów lipidowych – obniżenie cholesterolu i trójglicerydów oraz poprawę tolerancji glukozy.” - wyjaśnia dr n. med. Edyta Blus.

Dlaczego warto włączyć EstroVitę Men do codziennej diety?

Współcześni mężczyźni chcą czuć i prezentować się jak najlepiej – emanować energią, siłą i wigorem przez jak najdłuższy czas. Pragną realizować się w życiu zawodowym i towarzyskim, podejmować aktywności sportowe i osiągać nieosiągalne. Dążą do nieustannego przesuwania granic swoich możliwości i wychodzenia ze strefy komfortu. Są gotowi na sukces. W utrzymaniu codziennej sprawności i sił witalnych może wspomóc ich EstroVita Men, która za sprawą swojej receptury dostarcza organizmowi cennych składników odżywczych. Suplement diety stworzony z myślą o mężczyznach cechuje się wysoką bioretencją i biodostępnością.

„EstroVita Men jest doskonałym źródłem koenzymu Q10, beta-karotenu i likopenu – składników odpowiedzialnych za młody i zdrowy wygląd skóry. Kwas Omega-5 pozyskiwany z owocu granatu słynie z swoich licznych prozdrowotnych właściwości.” - tłumaczy dr n.med. Edyta Blus. – „Zawartość trzech olejów roślinnych (lnianego, z pestek dyni przyczyniającego się do utrzymania zdrowych funkcji prostaty i pęcherza moczowego oraz  wspomagającego prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz stawów oleju z czarnej porzeczki) jest świadectwem tego, jak skuteczny preparat udało się stworzyć, bazując na bogactwie samej natury.” - dodaje Blus.

Doskonały stosunek kwasów Omega-3 do Omega-6 („złota proporcja” Ω3/ Ω6) sprawia, że produkt ma zrównoważony, optymalny i w pełni bezpieczny skład. EstroVita Men nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego, może być więc przyjmowana także przez wegan i wegetarian. Cenne składniki zamknięto w płynnej, wygodnej do przyjmowania podczas posiłku, formie. Produkt nie zawiera żadnych barwników, konserwantów ani aromatów, dlatego jest w pełni bezpieczny także dla alergików. 

Prostota dawkowania i przyjmowania EstroVity Men to kolejna jego zaleta. Przy pomocy miarki dołączonej do opakowania wystarczy odmierzyć 5 ml płynu i przyjąć go podczas posiłku. W ten sposób można zapewnić sobie łyk zdrowia, pełen wartościowych kwasów tłuszczowych oraz witamin, będących doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.

Więcej informacji na www.estrovita.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI