Estebelle Klinika Dr. Agnieszki Nalewczyńskiej

Newsy

Estebelle to miejsce, które stworzono z myślą o Pacjentach, którzy chcą w naturalny sposób zadbać o skórę, podkreślić swoje piękno oraz zadbać o zdrowie i piękną sylwetkę.

Gabinet medycyny estetycznej i ginekologii dr Agnieszki Nalewczyńskiej oferuje zabiegi na twarz, ciało oraz  ginekologiczne. Zawsze badam indywidualne potrzeby pacjenta, aby dobrać najlepszy zabieg zapewniający uzyskanie oczekiwanych efektów. Przeprowadzam zabiegi rewitalizujące, odmładzające wygląd tak, aby nie zmieniać wyglądu twarzy a otrzymać efekt cofnięcia czasu – mówi właścicielka Dr. Agnieszka Nalewczyńska.

Moja wiedza i doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług zarówno  w przypadku zabiegów medycyny estetycznej  twarzy i ciała jaki i  ginekologii estetycznej. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technik takich jak nici liftingująco-rewitalizujące, nici 4D czy osoczu bogatopłytkowemu wszyscy pacjenci mogą uzyskać wyraźne odmłodzenie wyglądu i efekt liftingu bez ingerencji chirurgicznej.

POLECAMY

Zabiegi takie jak botoks, mezoterapia, powiększanie ust, odbudowa objętości tkanek czy korekta kształtu wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego usuwają niedoskonałości  i podkreślają atuty wyglądu.

Twoje ciało może łatwiej uzyskać wymarzony wygląd dzięki pomocy lipolizy injekcyjnej (usuwanie tkanki tłuszczowej), mezoterapii, aplikacji osocza bogatopłytkowego, nowoczesnym peelingom.

Nowoczesne, rewolucyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegów mezoterapi Dermapren umożliwia niespotykaną skuteczność, łatwość i komfort wykonania zabiegu. DERMAPEN™ pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Precyzja takiej aplikacji jest nieporównywalnie większa niż w tradycyjnych metodach stosowanych w mezoterapii.  Zabieg jest też dzięki temu urządzeniu bardziej komfortowy dla pacjenta.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej takie jak laserowa rewitalizacja pochwy, powiększanie warg sromowych czy zabiegi plastyczne na wargach sromowych wpływają na funkcjonalność narządu rodnego, jego estetykę oraz wzrost satysfakcji z życia intymnego. Przeprowadzana w naszym gabinecie laseroterapia ginekologiczna może wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu u kobiet po licznych  porodach, oraz u Pań  u których schorzenie jest skutkiem zwiotczenia tkanek. Laserowa terapia umożliwia również przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększenie elastyczności jej ścianek, jak również lepszego ich napięcia oraz nawilżenia.

Mój gabinet to przyjazne kameralne miejsce gdzie każdy pacjent jest traktowany z troską i z należytą uwagą a zabiegi są dobierane indywidualnie i z myślą o dobru pacjenta. Zapraszam na konsultacje, przekonaj się jak blisko jest piękno - mówi Dr. Agnieszka Nalewczyńska.

"Dr. Agnieszka Nalewczyńska – ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, oraz studia doktoranckie z wyróżnieniem.Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, poznając najnowsze techniki i trendy w dziedzinie Anti­Aging. Niejednokrotnie prezentowała swoje prace i publikacje na kongresach i konferencjach lekarskich.Otrzymałam Mazowieckie Stypendium doktoranckie, oraz stypendium naukowe w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging uzyskując z wyróżnieniem tytuł lekarza medycyny estetycznej. W trakcie pracy przyświeca Jej głowni cel – dobranie jak najlepszej drogi  do rewitalizacji skóry pacjentów, jednocześnie nie zmieniając wyglądu twarzy.
 Jest przedstawicielem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Ponadto Dr. Agnieszka Nalewczyńska jest międzynarodowym szkoleniowcem z zakresu zastosowania laserów w ginekologii (Alma lasers), osocza bogatopłytkowego (regenlab) a takżę kwasu hialuronowego (neauvia) oraz zabiegów biorewitalizujacych (WIQO)."

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI