Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

20 stycznia 2022

Energia z Coconaut

0 199

Styczeń to bez wątpienia miesiąc noworocznych postanowień. Nowy Rok to zastrzyk energii i zapału do podejmowania sportowych wyzwań. Z motywacją do ich realizowania bywa jednak różnie. Wsparciem w tej kwestii może stać się Coconaut.

 

Treningi na siłowni, bieganie na świeżym powietrzu czy regularne praktyki jogi - sposobów na zwiększenie aktywności w Nowym Roku jest dużo. Bez względu na to, jaką formę ruchu wybierzemy, należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. Zwykła woda nie uzupełnia elektrolitów, a izotoniki w swoim składzie często zawierają dodatkowe substancje. Doskonałą alternatywą dla nich będzie woda kokosowa - nie tylko orzeźwi i doda energii, ale również korzystnie wpłynie na metabolizm organizmu.

Coconaut to naturalny izotonik o prostym składzie: 99,96% wody z młodego kokosa i 0,04% witaminy C. Ponadto zawiera takie minerały, jak: potas, magnez, wapń i fosfor. Wegański, bez laktozy, bez glutenu i dodatkowych substancji słodzących - sprawdzi się więc jako zdrowe uzupełnienie każdej diety.

Co więcej, ciśnienie osmotyczne wody kokosowej odpowiada płynom ustrojowym w organizmie człowieka, dzięki czemu pozostaje w nim na dłużej, zapewniając nie tylko właściwe nawodnienie, ale także nawilżenie skóry. Coconaut zadba więc o kondycję organizmu nie tylko od wewnątrz, ale także poprawi jego zewnętrzny wygląd.

 

Przypisy