Dodatkowa porcja białka nie tylko dla sportowców

Newsy

Osoby dbające o zbilansowaną dietę, uprawiające sport i zabiegane coraz częściej sięgają po koktajle i napoje proteinowe. I nic dziwnego. Taki napój to nie tylko bomba białkowo-witaminowa, ale często także świetny sposób na wyeliminowanie z jadłospisu przekąsek, które nie współgrają z naszymi celami żywieniowymi. Na rynku właśnie pojawiła się wersja napoju dla wegan i osób preferujących produkty pochodzenia roślinnego - Protein drink mix Wegański od Herbalife Nutrition.

 

Białko jest podstawowym budulcem organizmu i składnikiem niezbędnym do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Weganie, wegetarianie i osoby, które dążą do ograniczania spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego powinny szczególnie dbać o odpowiednio zbilansowaną dietę i suplementację. Z myślą o osobach potrzebujących dodatkowego źródła białka pochodzenia roślinnego firma Herbalife Nutrition wprowadziła na rynek nowy napój proteinowy - Protein drink mix Wegański, który prócz białka zawiera również 22 witaminy i składniki mineralne, w tym wapń oraz witaminy B12 i D.

POLECAMY

- Z radością dodajemy Protein drink mix Wegański do rozszerzającej się oferty naszych produktów wegańskich, ponieważ widzimy, że konsumenci coraz chętniej sięgają po produkty roślinne i wybierają oparte na nich diety - mówi Konrad Szałkiewicz, Dyrektor Generalny Herbalife Nutrition na Polskę, Czechy i Słowację.

Jest to produkt o smaku waniliowym, bezglutenowy i nie zawiera cukrów, słodzony substancją słodzącą pochodzącą z naturalnego źródła – liści stewii. Jest łatwy do przyrządzenia - wystarczy zmieszać dwie miarki Protein drink mix Wegańskiego z wodą. Taka porcja dostarcza 15 g białka. To także idealny dodatek do koktajli Formuła 1 Herbalife Nutrition, które ze względu na swoje szerokie zastosowanie żywieniowe od dawna cieszą się uznaniem na polskim rynku.

Idealne uzupełnienie śniadania

Żyjemy coraz szybciej, często nie mamy czasu na przygotowywanie kilku pożywnych posiłków. Zdarza się, że rano lodówka świeci pustkami, a budzik zadzwonił za późno.

PDM Wegański to idealny dodatek do koktajlu Formuła 1 Herbalife Nutrition zastępującego posiłek. Taki koktajl z dodatkiem białka możemy spożywać np. zamiast śniadania. Aby przyrządzić wyjątkowo kremowe i odżywcze danie wystarczy dodać dwie miarki PDM Wegańskiego do ulubionego koktajlu F1 (w ofercie dostępnych jest kilkanaście smaków) i zmiksować z 300 ml wody. W ten sposób czas spędzany dotąd rano w kuchni, można wykorzystać na inne aktywności. Zaletą koktajli Formuła 1 jest też to, że pomagają kontrolować spożycie kalorii jednocześnie zapewniając niezbędne składniki odżywcze.

Po treningu i jako przekąska

Nowy napój proteinowy Protein drink mix Wegański można spożywać o każdej porze dnia. Będzie idealnym uzupełnieniem zbilansowanej i zróżnicowanej diety połączonej ze zdrowym, aktywnym trybem życia. Wysokobiałkowe produkty zalecane są szczególnie dla sportowców i osób trenujących sport amatorsko. Dlaczego? Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Ponieważ do przygotowania napoju Protein drink mix Wegański wystarczy woda, można go spokojnie przyrządzić nawet na siłowni czy basenie. Napój Protein drink mix Wegański może też być świetną alternatywą dla słodkich przekąsek z uwagi na swój waniliowy smak oraz bogatą zawartość witamin i składników mineralnych.

To jednak nie wszystkie zastosowania tego produktu.  Waniliowy smak i konsystencja Protein drink mix Wegańskiego sprawiają, że można go dodawać do innych potraw takich jak gofry, ciasta lub wrapy[1]. Na stronie internetowej Herbalife Nutrition można znaleźć ciekawe przepisy kulinarne, w których można wykorzystać nową formułę PDM, aby dostarczyć sobie dodatkową porcję białka czy sprostać niektórym wyzwaniom związanym z dietą wegańską.

#  #  #

O Herbalife Nutrition

Herbalife Nutrition to międzynarodowa firma z branży odżywiania, marka numer 1 na świecie wśród produktów do kontroli wagi*, której celem jest zapewnienie dostępu do spersonalizowanego żywienia milionom ludzi na całym świecie. Od 1980 roku firma realizuje swoją misję – wspieranie zmiany stylu życia za sprawą wartościowych produktów i programów służących lepszemu odżywianiu. Wraz z naszymi Niezależnymi Partnerami z pełnym oddaniem oferujemy rozwiązania dla problemów związanych ze złym odżywianiem, wsparcie w walce z nadmierną masą ciała, starzeniem się populacji, rosnącymi kosztami opieki zdrowotnej oraz proponujemy możliwości stanowiące odpowiedź na wzrost zainteresowania prowadzeniem własnego biznesu. Herbalife Nutrition zapewnia naukowo opracowywane produkty wysokiej jakości oraz indywidualne wsparcie ze strony Niezależnych Partnerów Herbalife Nutrition, a także przynależność do wspólnoty, której członkowie inspirują się wzajemnie do prowadzenia zdrowszego, bardziej aktywnego stylu życia.

Produkty Herbalife Nutrition z kategorii odżywiania ukierunkowanego, kontroli masy ciała, sportu i fitness oraz kosmetyki pielęgnacyjne są dostępne wyłącznie u Niezależnych Partnerów Herbalife Nutrition, działających w ponad 90 krajach.

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu Herbalife Nutrition wspiera Herbalife Nutrition Foundation (HNF) i programy Casa Herbalife, które zapewniają zdrowe odżywianie dzieciom będącym w potrzebie. Herbalife Nutrition z dumą sponsoruje ponad 190 znakomitych sportowców, zespołów i wydarzeń sportowych na całym świecie.

Herbalife Nutrition zatrudnia 8 500 pracowników (w tym 300 naukowców) na całym świecie. W 2019 roku firma osiągnęła 4,9 miliarda USD sprzedaży netto. Jest obecna na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: HLF). Więcej informacji na Herbalife.com lub IAmHerbalife.com.

Herbalife Nutrition zachęca swoich inwestorów do odwiedzenia dedykowanej strony ir.herbalife.com
 

*Źródło: Euromonitor International Ltd; edycja Consumer Health 2021, wg definicji kategorii kontroli wagi i wellness, % udział globalnych właścicieli marek w cenach detalicznych, dane za 2020 r.

[1] Aby produkt zapewniał pełne korzyści odżywcze, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na etykiecie. Proszę pamiętać, że jeśli produkt Herbalife Nutrition będzie poddany obróbce termicznej, niektóre poziomy witamin w gotowym produkcie mogą być niższe w porównaniu z wartościami podanymi na etykiecie.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI