Dodatki mają moc! Inspiracje od Netto Polska

Newsy

Za oknem słońce i piękna pogoda. Wiele osób planuje choćby krótki, wakacyjny wyjazd. I choć marzą nam się dalekie podróże, to jednak prawdziwą przystanią zawsze będzie ukochany dom. A na jego dekorowanie czy porządkowanie sezon trwa cały rok. Aby wyposażyć się w akcesoria, ułatwiające przyrządzanie ulubionych dań czy też urządzenie, który schłodzi pomieszczenia podczas upałów, warto odwiedzić sklepy Netto Polska.

Dom to dla każdego oaza, w której spędzamy wiele czasu. Zarówno prace w kuchni, jak i letni sen będą przyjemniejsze, kiedy zaopatrzymy się w przydatne akcesoria. W upalne dni, kiedy temperatura staje się nie do wytrzymania, pomocne będą klimatyzatory czy wentylatory, które przyniosą wyczekiwaną ochłodę.

POLECAMY

Dla fanów gotowania

Tym, którzy w kuchni czują się jak ryba w wodzie, z pewnością przydadzą się nowe patelnie oraz garnki. Te z najnowszej oferty sieci handlowej Netto są odpowiednie do wszystkich typów kuchenek - zarówno tradycyjnych gazowych, jak i płyt ceramicznych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Patelnie dostępne są w trzech rozmiarach: 20 cm (26 zł), 24 cm (32 zł) oraz 26 cm (34 zł). Jeśli planujemy zaprosić znajomych, z pewnością przyda się nam zastawa z melaminy. Charakteryzuje się ona trwałością, jest odporna na zarysowania czy stłuczenia. Dodatkowym plusem naczyń z tego tworzywa jest ich lekkość oraz możliwość mycia w zmywarce. Do wyboru są m.in.: taca (różne rodzaje, 13 i 15 zł, sztućce do sałatki (19 zł) oraz miski i półmiski (różne rodzaje od 10 zł do 19 zł).

Sen nocy letniej

Warto zadbać o wygląd oraz ład w sypialni. Uporządkowana przestrzeń sprzyja odpoczynkowi. Dlatego warto wyposażyć to miejsce w dodatkowe półki, na które można odłożyć ulubioną lekturę, aromatyczne świece czy ramki z fotografami. Żadna sypialnia nie może obejść się bez czystej i pachnącej pościeli. Przydatne okażą się dostępne w najnowszej ofercie Netto poduszki (różne rodzaje, od 9 zł do 26 zł) i kołdry (69 zł). Relaksowi na pewno sprzyjać będą także zestawy pościeli wykonane ze 100 proc. bawełny (65 zł), poduszki dekoracyjne (35 zł) oraz narzuty (55 zł).

Oferta ważna od 13 lipca do wyczerpania zapasów.

Na upalny dzień

Zimą tęsknimy za ciepłem, latem narzekamy na zbyt wysokie temperatury. Choć wiele osób lubi wygrzać się na słońcu, to jednak w domu szukamy ukojenia i ochłody. Aby zatem upalne dni nie były tak męczące, warto wyposażyć się w domowe klimatyzatory czy wentylatory. W ofercie Netto znajdziemy na przykład klimatyzator wodny AirCooler, który chłodzi i nawilża pomieszczenie bez środków chemicznych (79 zł). W sklepach sieci znajdziemy także bogatą ofertę wentylatorów dostępnych już od 49 zł.

Oferta ważna od 16 lipca do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o ofercie sieci handlowej Netto na:

Stronie www: netto.pl

Profilu na Facebooku: Netto Polska

#####

O Netto Polska:

Sieć handlowa, która w ciągu 25 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 400 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ok. 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI