Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

28 września 2020

„…doda ci skrzyyydeeeł!”

0 159

Wszyscy wiemy, jakiego napoju nazwa jest na początku tego hasła. Dlaczego „dodaje skrzydeł”? Bo zawiera kofeinę i taurynę. Kofeina to narkotyk. Naturalnie tutaj występuje w mikroskopijnej dawce, więc jest tylko stymulatorem, pobudzającym do działania. Stymulacja to jest zawsze coś kosztem czegoś, dlatego „energetyki” są produktami nieco kontrowersyjnymi. Co innego tauryna…

Tauryna jest aminokwasem, który faktycznie wzmacnia. Występuje nawet w mleku karmiących matek. To prawdziwy „eliksir mocy”, który daje siłę zarówno mięśniom, jak i mózgowi (wspomaga koncentrację, pamięć etc.). Z jakim pierwiastkiem idealnie komponuje się tauryna? Otóż z MAGNEZEM, który, podobnie jak ona, wzmacnia cały organizm, wszystkie jego układy z kostnym włącznie. Dorzućmy jeszcze do tego WITAMINĘ B6, której dobroczynne działanie jest równie imponujące i także kompleksowe… Co otrzymamy?

POLECAMY

Taurynian Magnezu 100 mg z B6 (P-5-P), marki Aliness. Nowy produkt na rynku, będący swego rodzaju opcją optymalną na wzmocnienie „całego człowieka”.

Należy wyjaśnić od razu, że nie pobudzi doraźnie, bo nie zawiera żadnego środka stymulującego. Ale może także „dodać skrzydeł”, tyle, że w sposób wyważony, harmonijny i stopniowy. Bo „co nagle, to po diable” :)

Szczegółowe informacje o produkcie:https://aliness.pl/pl/p/Taurynian-Magnezu-100-mg-z-B6-P-5-P-x-100-vege-caps/230

Przypisy