Do szkoły, biura i na spotkanie - pożywne przekąski w poręcznej formie od KRESTO

Newsy

Aby w pełni wykorzystać uroki jesieni, warto zadbać o zdrowe przekąski, które szybko zaspokoją głód w trakcie pracy, plenerowych wycieczek czy spotkań z przyjaciółmi. Bakaliowe mieszanki i chipsy jabłkowe KRESTO są smaczne i odżywcze, a dzięki kieszonkowej gramaturze wygodne w podróży.

MIX BAKALII – na śniadanie i na wynos

Śniadanie to podstawa. Zwykle jednak na jego przygotowanie mamy mało czasu.  By nie tracić o poranku cennych minut w kuchni, można skorzystać
z gotowej, zdrowej propozycji KRESTO, jaką jest MIX BAKALII. To kompozycje, w składzie których znajdują się suszone daktyle, płatki migdałowe i słodko-kwaśna żurawina lub chrupiące nerkowce. Obie mieszanki są gotowe do spożycia od razu po otwarciu opakowania i nie wymagają obróbki termicznej – wystarczy dodać je do ulubionego jogurtu, by od razu uzyskać zdrowe śniadanie.

POLECAMY

Bakalie i chipsy jabłkowe KRESTO w poręcznych opakowaniach to świetne rozwiązanie na pożywną przekąskę w podróży. Fot. KRESTO

MIX BAKALII KRESTO zawiera wiele cennych składników, m.in. żelazo i potas. Żelazo wspomaga transport tlenu w organizmie oraz prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Potas natomiast pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego.

MIX BAKALII KRESTO dostępny jest w dwóch wielkościach opakowań – 140 g i 35 g. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako składnik pożywnego śniadania oraz jako wygodna przekąska  w trakcie aktywnego dnia.

ZGRANA PACZKA – bakalie na każdą okazję

W 2022 roku linia ZGRANA PACZKA poszerzyła się o kieszonkową gramaturę – 35 g, a niewielkie opakowanie można z łatwością zmieścić do kieszeni bluzy, spodni czy biznesowej marynarki. ZGRANA PACZKA to bakaliowe mieszanki na każdą okazję. MIX ŻURAWINA I ORZECHY doskonale sprawdzi się w podróży służbowej, MIX ORZECHÓW – w trakcie spotkań, MIESZANKA STUDENCKA może być wsparciem w ciągu dnia pełnego nauki, natomiast na luźnej imprezie nie powinno zabraknąć MIESZANKI STUDENCKIEJ Z ŻURAWINĄ. MIX ORZECHÓW PRAŻONYCH będzie trafnym wyborem dla osób lubiących emocjonujące momenty w trakcie oglądania meczu, koncertu czy filmowego seansu. Oprócz gramatury kieszonkowej dostępne są także większe, 140-gramowe opakowania.

Zdrowe chrupanie: chipsy jabłkowe KRESTO

Poszukując alternatywy dla tradycyjnych, kalorycznych przekąsek, warto sięgnąć po suszone chipsy ze świeżych jabłek KRESTO w opakowaniu 40 g. Do wyprodukowania 100 g chipsów wykorzystano aż 1 kg soczystych owoców, zrywanych w polskich sadach. Dzięki temu przekąska nie tylko dobrze smakuje, ale też zawiera cenne wartości odżywcze.

Chipsy ze świeżych jabłek mają wysoką zawartość błonnika oraz są źródłem witaminy B6 i potasu. Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Potas natomiast pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Przekąski KRESTO są w pełni naturalne, wegańskie i nie zawierają glutenu, dodatku cukru ani substancji konserwujących. To optymalne rozwiązanie dla każdego, kto ceni świadome odżywianie i łączy dbałość o dietę z przyjemnością smaku.

CENY:

CHIPSY JABŁKOWE KRESTO 40 g – 5,99 zł

MIX BAKALII KRESTO z nerkowcem 35 g – 2,19 zł

MIX BAKALII KRESTO z żurawiną 35 g – 2,19 zł

MIX ŻURAWINA I ORZECHY KRESTO 35 g - 2,99 zł

MIX ORZECHÓW KRESTO 35 g - 2,99 zł

MIESZANKA STUDENCKA KRESTO 35 g – 2,99 zł

MIESZANKA STUDENCKA Z ŻURAWINĄ KRESTO 35 g – 2,99 zł

MIX ORZECHÓW PRAŻONYCH KRESTO 35 g - 2,99 zł

 

Firma VOG Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Przedsiębiorstwo VOG Polska Sp. z o.o. spełnia również wymagania International Food Standard (IFS) na poziomie wyższym. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOG Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI