Dni Herbaty

Rozwiązania Gourmet Foods dla branży gastronomicznej

Newsy

Branża HoReCa od ponad roku zmaga się z ograniczeniami działalności. Powrót do normalności po zniesieniu obostrzeń wymagać będzie dużego zaangażowania i nowych pomysłów na każdym polu. Gourmet Foods - polski dystrybutor marek Dilmah, Fabbri i Saquella, proponuje atrakcyjne rozwiązania biznesowe, między innymi Dni Herbaty. Oferta napojów na bazie herbat i syropów na sezon letni spodoba się wszystkim restauratorom, którzy chcą urozmaicić menu i zwiększyć sprzedaż.

Dni Herbaty - wsparcie biznesu

POLECAMY

Dni Herbaty to jeden z projektów przygotowanych dla gastronomii przez Gourmet Foods.
U naszych Klientów, czyli w kawiarniach i restauracjach, Dni Herbaty znane są już od kilkunastu sezonów. Autorskimi recepturami na napoje na bazie herbaty, atrakcyjnymi menu oraz pięknymi szklankami zachęcamy konsumentów do zamawiania mrożonej herbaty. Akcja już w przeszłości cieszyła się dużą popularnością, jednak w czasach pandemii nabiera dodatkowego znaczenia. Dla restauratorów jest to doskonały sposób na urozmaicenie menu i zwiększenie sprzedaży bez ponoszenia dodatkowych kosztów - mówi Michał Oszczyk, ekspert Gourmet Foods w dziedzinie miksologii i twórca przepisów.

Gourmet Foods, dobrze znając realia branży HoReCa proponuje wsparcie dopasowane do możliwości partnerów – krótkie szkolenia, ciekawe produkty, proste przepisy i przede wszystkim atrakcyjne smakowo i wizualnie propozycje.

Wszystkie lokale biorące udział w akcji otrzymują materiały w postaci plakatów, kart menu i szklanek. Projekt jest też wspierany komunikacją na platformach Facebook i Instagram marki Dilmah oraz konkursem konsumenckim.

W Dniach Herbaty bierzemy udział już od kilku sezonów. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem naszych gości. Często słyszymy pytania, kiedy pojawią się nowe herbaciane napoje w menu? To fantastyczne, że w tak łatwy sposób możemy sprostać oczekiwaniom naszych Gości. Dni Herbaty na stałe są wpisane w kalendarz naszych akcji specjalnych - mówi Paweł Słomka z Pinos Makaron i Wino.

Rozwiązania biznesowe na całe lato

Dni Herbaty to tylko jeden z całej gamy projektów letnich Gourmet Foods - oprócz nowych propozycji na bazie herbaty, restauratorzy mogą rozszerzyć swoje menu o lemoniady, shake’i, mojito bezalkoholowe, spritz’e oraz napoje kawowe – w każdej kategorii są cztery autorskie przepisy.

Gourmet Foods zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Dni Herbaty oraz skorzystania z innych swoich propozycji! Więcej szczegółów i dedykowana oferta handlowa dostępna jest u regionalnych przedstawicieli.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI