Dla COCO ta woda? Dla każdego!

Newsy

Doskonale nawadnia, uzupełnia elektrolity, orzeźwia, dodaje dniu egzotycznego smaku - zalet wody kokosowej jest wiele. Przyda się zarówno po intensywnym treningu, jak i intensywnej zabawie - bez względu na wiek, COCONAUT® to wybór odpowiedni dla wszystkich!

Praca, szkoła, treningi, spotkania i obowiązki - każdy dzień wypełniony jest zadaniami, w trakcie których łatwo zapomnieć nie tylko o przyjemnościach, ale także odpowiednim nawodnieniu. Do tego dochodzi stres, który wypłukuje z organizmu niezbędne elektrolity i wpływa na jego prawidłowe funkcjonowanie. Spadek formy utrudnia natomiast stawianie czoła codziennym, jak i niecodziennym wyzwaniom.

Bez względu na to, z jakimi wyzwaniami się mierzysz, należy pamiętać o potrzebach organizmu. W tym może pomóc COCONAUT® - woda kokosowa prosto z młodych, wietnamskich kokosów. Jest bogata w takie minerały, jak potas, wapń, magnez czy sód oraz witaminy z grupy B oraz wit. C. To naturalny izotonik, który zadba o prawidłową gospodarkę wodno-elektrolitową w każdej sytuacji i miejscu.

POLECAMY

Dzięki niskiej kaloryczności, braku glutenu oraz laktozy w swoim składzie,  woda kokosowa będzie doskonałym uzupełnieniem każdej diety, nawet tej wegańskiej - COCONAUT® posiada certyfikat V-label. Zadba o każdego, bez względu na wiek, aktywność fizyczną czy pracę.

W ramach akcji “Dla COCO ta woda” marka przygotowała specjalny konkurs na swoim profilu na Instagramie. Wystarczy pokazać, w jaki sposób  COCONAUT® pomaga stawić czoła codziennym wyzwaniom. Do wygrania są dwie nagrody główne w postaci weekendowych pobytów w Polsce, a także nagrody dodatkowe - specjalne gadżety i miesięczny zapas wody kokosowej.

Więcej informacji na instagramowym profilu marki: https://www.instagram.com/coconaut.wodakokosowa/

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI