DAKTYLE - TRENDY HEALTHY PRZEKĄSKA

Newsy

Wiosna idzie, czas zadbać o dietę, która zapewni nam lepszą formę i samopoczucie! Daktyle Deglet Nour to TRENDY HEALTHY przekąska HELIO Natura, która będzie świetnym wsparciem dla naszego organizmu w codziennym planie dnia, zwłaszcza dla osób aktywnych fizycznie!

Daktyle to owoce palmy daktylowej, pochodzą z Bliskiego Wschodu i mają różne odmiany. Najwyższej klasy Deglet Nour to tzw. „daktyl światła”, odmiana określana mianem królowej wszystkich daktyli, która wyróżnia się bursztynową barwą oraz wyczuwalną w smaku delikatną lecz charakterystyczną miodową nutą. Daktyle Deglet Nour są bogate w składniki odżywcze, m.in. błonnik, zawierają dużo potasu, który odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie mięśni, zapobiegając uczuciu zmęczenia oraz miedzi – pierwiastka niezbędnego do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ponadto, Daktyle HELIO Natura wyróżniają się niską zawartością sodu.

POLECAMY

Daktyle Deglet Nour HELIO Natura to naturalnie smaczna i zdrowa przekąska pełna wartościowych składników odżywczych, którą z pewnością pokochają miłośnicy zdrowej żywności, ale także osoby aktywnie fizycznie. Daktyle pomogą bowiem szybko zregenerować siły i dodadzą energii podczas codziennych treningów, a dzięki praktycznemu, wygodnemu w użyciu opakowaniu – TRENDY HEALTHY przekąska HELIO Natura sprawdzi się w każdej sytuacji i w każdych warunkach, zwłaszcza w naszej codziennej kuchni! Daktyle suszone możemy bowiem dodać do koktajlu, owsianki czy modnej jaglanki, doskonale komponują się też z kremowym twarożkiem na świeżym pieczywie oraz będą niezastąpione w słodkich wypiekach na co dzień i od święta ;-) W porównaniu do zwykłych daktyli, Deglet Nour są bardziej mięsiste, dlatego ze względu na swoją wyjątkową strukturę, Daktyle HELIO Natura doskonale nadają się jako baza zdrowych potraw, np. popularnych kulek mocy, batonów domowej produkcji czy wege – kremów…  

Daktyle Deglet Nour to TRENDY HEALTHY przekąska HELIO Natura, która nie zawiera żadnych substancji konserwujących, dlatego świetnie sprawdzi się w naszej codziennej, zdrowej diecie. Daktyle dodadzą nam energii na wiosnę, będą naturalnym zamiennikiem cukru w potrawach m.in. dla dzieci i doskonale spiszą się w kuchni wegetariańskiej, których zwolenników wciąż przybywa, tak jak miłośników zdrowej żywności, dlatego Daktyle Deglet Nour HELIO Natura idealnie wpisują się w dzisiejsze trendy ;-)

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI