CUDOWNY ELIKSIR DLA DUSZY I CIAŁA

Newsy

Wewnętrzna równowaga, czyli harmonia duszy, umysłu i ciała to coś o czym marzy większość z nas. Jak osiągnąć stan całkowitego spokoju? Istnieje wiele sposobów. Niektórzy pracują nad swoją duchowością, inni starają się dobrze organizować swój czas, a jeszcze inni codziennie oddają się rytuałom medytacji lub jogi. Zdrowe ciało to zdrowa dusza, dlatego należy pamiętać o zachowaniu zbilansowanej diety, jak i częstym nawadnianiu.

Powrót do korzeni i natury to priorytet dzisiejszych czasów. Miejska dżungla zdecydowanie różni się od wietnamskich krajobrazów. Jednakże głowa do góry! Dzięki niezwykle prostej i naturalnej recepturze wody kokosowej COCONAUT dostarczysz swojemu organizmowi najlepszych składników odżywczych, które pomogą Ci w osiągnięciu spokoju duszy, ciała i umysłu.
Coconaut to 100% wody z młodego kokosa. Nasza plantacja w Bến Tre zapewnia nam najlepsze młode orzechy, które są naturalnym źródłem witamin i minerałów. Co więcej COCONAUT to naturalny izotonik, który w krótkim czasie skutecznie nawodni każdy organizm. Zaufaj naturze i z przyjemnością realizuj swoje noworoczne postanowienia.

POLECAMY


Już teraz wprowadź zdrowe nawyki w swoje życie: nawadniaj organizm, dbaj o zbilansowaną dietę oraz pomyśl o aktywności fizycznej. Niech wewnętrzna równowaga zagości w Twoim organizmie.

Produkty dostępne w: ŻABKA | PIOTR I PAWEŁ | AUCHAN | SELGROS | POLSKA CHATA | STACJE BP | STACJE SHELL | STACJE LOTOS |

==========================================================================================================

Coconaut® - to woda kokosowa z młodego wietnamskiego kokosa o delikatntym smaku, bez dodatku cukru. Doskonale nawadnia, dodaje energii, regeneruje, wzmacnia odporność, usprawnia trawienie i zwiększa aktywność. Coconaut® to najwyższa jakość opakowania. Woda dostępna jest w butelkach oraz w specjalnie przygotowanych woskowanych puszkach, dzięki którym płyn nie wchłania substancji z opakowania i zachowuje doskonałe właściwości odżywcze i wysoką zawartość minerałów. Unikalny wśród wód kokosowych jest gazowany Coconaut® dostępny w puszce o pojemności 320 ml. W swojej ofercie marka posiada także niegazowaną wodę kokosową w puszce o pojemnościach 250 ml, oraz butelce o pojemności 320 ml. Nowością są smakowe wody kokosowe z sokiem z ananasa (żółta puszka) oraz z sokiem z arbuza (czerwona puszka).

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI