CROCO COCO – ekologiczny mus z jabłka, mango i kokosa - NOWOŚĆ!

Newsy

BIO nowość Holle – CROCO COCO – nowy mus owocowy z kokosem

dla dzieci od 8. miesiąca życia

 Nowy ekologiczny mus w ofercie marki HOLLE – tym razem gamę produktową zasilił Kokosowy Krokodyl - naturalnie słodki, bajecznie smaczny i aromatyczny BIO mus owocowy z jabłka, mango i kokosa.

POLECAMY

            BIO CROCO COCO marki Holle to nowy, pełen naturalnej słodyczy mus idealny dla dzieci już od 8 miesiąca życia oraz dla dorosłych, stawiających na ekologiczne w pełni naturalne produkty o sprawdzonym bezpiecznym składzie, bez dodatkowego cukru, zagęstników i sztucznych ulepszaczy. Aksamitny mus CROCO COCO składa się tylko z trzech składników – jabłka, mango i mleczka kokosowego. Wszystkie składniki nowego musu pochodzą z upraw ekologicznych i biodynamicznych, w których proces wzrostu roślin jest dokładnie kontrolowany. CROCO COCO marki Holle posiada certyfikat Demeter, który jest gwarantem najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktu.

            Delikatne puree z owoców i kokosa CROCO COCO to aromatyczny, naturalnie słodki i soczysty deser o aksamitnej konsystencji, bez grudek i kawałków, mogących prowadzić do zakrztuszenia się dziecka podczas posiłku. Kokosowy dodatek sprawia, że mus jest oryginalny w smaku, wyjątkowo aromatyczny i smakuje nie tylko maluszkom, ale także dzieciom w każdym wieku oraz osobom dorosłym!  Mus jest dostępny w wygodnej saszetce z zakrętką. Idealnie sprawdza się jako wartościowa przekąska w domu, na spacerze czy też w podróży. Poręczna saszetka z powodzeniem mieści się do torebki, kieszeni czy pudełka śniadaniowego czy lunch boxu. Wesołe opakowanie w pastelowych kolorach z przyjaznym zwierzątkiem cieszy dzieci oraz pomaga w rozpoznaniu i wskazaniu ulubionego deseru.

Więcej informacji: www.holle.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI