Chipsy jabłkowe KRESTO – wygodna i lekka przekąska na lato

Newsy

Letnie miesiące to okres urlopów i wypoczynku na świeżym powietrzu. Długie, ciepłe dni sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu oraz spotkaniom z przyjaciółmi. Podczas pikników, wędrówek czy rowerowych przejażdżek warto mieć pod ręką lekką, niskokaloryczną przekąskę, taką jak np. chipsy KRESTO ze świeżych jabłek z rodzimych sadów.

 

Spacer z maluchem po parku, rodzinna wyprawa na górskie szczyty, beztroski wypoczynek na plaży – pomysłów na wakacyjne aktywności jest bardzo dużo. W każdej sytuacji warto mieć pod ręką zdrowe przysmaki, które umilą czas i szybko zaspokoją delikatny głód. Jedną z letnich propozycji KRESTO są suszone chipsy ze świeżych jabłek, zrywanych w polskich sadach. Do wyprodukowania każdych 100 g chipsów wykorzystano aż 1 kg soczystych owoców, dzięki czemu przekąska ma nie tylko doskonały smak, ale też zawiera wiele cennych wartości odżywczych.

POLECAMY

Chipsy ze świeżych jabłek mają wysoką zawartość błonnika pokarmowego oraz są źródłem potasu i witaminy B6. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Witamina B6 natomiast pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny, przyczynia się do utrzymania metabolizmu energetycznego na odpowiednim poziomie oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczynia się także do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia oraz regulacji aktywności hormonalnej. W jabłkach występują korzystne dla zdrowia przeciwutleniacze, a większość z nich znajduje się na skórce owoców.

Chipsy jabłkowe KRESTO to lekka i wygodna przekąska na każdą porę dnia. Produkt jest w pełni naturalny i nie zawiera dodatku cukru ani substancji konserwujących, dzięki czemu może być bezpiecznie pożywany również przez dzieci, kształtując u najmłodszych zdrowe nawyki żywieniowe. Chrupiąca struktura cieniutkich talarków przypomina tradycyjne chipsy ziemniaczane, jednak na tym podobieństwa się kończą. Przyjemny, lekko słodki smak, niska kaloryczność i wartościowy skład sprawiają, że chipsy KRESTO ze świeżych jabłek są idealną propozycją dla wszystkich osób ceniących zdrowy styl życia i świadome odżywianie.

CENA: 5,99 zł

CHIPSY JABŁKOWE KRESTO 40 g

Chipsy jabłkowe KRESTO – wygodna i lekka przekąska na lato. Fot. KRESTO

#####

Firma VOG Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Przedsiębiorstwo VOG Polska Sp. z o.o. spełnia również wymagania International Food Standard (IFS) na poziomie wyższym. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOG Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI