ChaiKola Green – nowa odsłona ChaiKoli bez cukru.

Newsy

Polski producent napojów naturalnych Wild Grass wprowadza na rynek ChaiKolę Green. Napój jest już dostępny w sklepach sieci Żabka. ChaiKola Green to napój typu kola z dodatkiem czarnej herbaty i nową formułą słodzenia. Dzięki połączeniu sukralozy i stewii, ChaiKola Green ma 0 kalorii i pełnię smaku.  
 

ChaiKola Green to piąty napój w aktualnym portfolio Wild Grass. Firma produkuje napoje herbaciane pod marką Chai- (ChaiKola, ChaiMate, ChaiKola Green) oraz naturalne oranżady na bazie imbiru i wytrawnych pomarańczy pod marką Sobear (Sobear Ginger Ale oraz Sobear Bitter Orange).

POLECAMY


 
ChaiKola Green to dla nas w jakimś sensie nowy rozdział. ChaiKola Green ma bardzo klasyczny smak koli. Udało nam się stworzyć pyszną kolę z dodatkiem ekstraktu herbacianego i niekalorycznego słodzenia, a to nie lada wyzwanie. ChaiKola Green to nie tylko propozycja dla konsumentów, którzy cukru nie mogą lub nie chcą spożywać ze względu zdrowotnych, ale przede wszystkim dla tych, którzy lubią napoje typu kola - wyjaśnia Michał Borecki, współwłaściciel firmy Wild Grass.

 
 
 
ChaiKola Green, tak jak pozostałe napoje Wild Grass, nie zawiera konserwantów i wzmacniaczy smaku. Jest wegańska i bezglutenowa.   
 
ChaiKola Green jest trzecim napojem Wild Grass dostępnym w sieci sklepów Żabka. Oprócz ChaiKoli Green, w Żabkach dostępne są dwa flagowe napoje herbaciane Wild Grass – ChaiKola oraz energetyczna ChaiMate.  
 
***
 
Wild Grass to polska firma obecna na rynku od 2010 r., założona przez parę Warszawiaków, którzy samodzielnie opracowali autorską recepturę swoich naturalnych napojów. Firma oprócz rozwoju marek Chai- i Sobear angażuje się w inicjatywy wspierające działania prospołeczne, kulturalne czy proekologiczne. M.in. od lat patronuje festiwalowi filmów dokumentalnych Watch Docs organizowanego przez Helsińską Fundację Praw Człowieka, jest partnerem plebiscytu Korony Równości Kampanii Przeciw Homofobii i wieloletnim uczestnikiem kampanii krwiodawstwa Wampiriada. Wild Grass wspiera pasjonatów sportu, m.in. bmx riderów, slacklinerki, a także włącza się w wydarzenia promujące aktywność i zdrowy tryb życia.


Więcej na stronie: www.chaikola.com / www.sobear.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI