Caprio się zmienia na dobre!

Newsy

Caprio, znana i doceniana za dostępność, jakość i przystępną cenę marka, odświeżyła swoją ofertę. Teraz proponuje nie tylko produkty w nowych, smakowicie prezentujących się opakowaniach, ale także dwa nowe smaki: Capio Jabłko – Mango i Caprio Jabłko – Truskawka.

Soki, nektary i napoje to kategoria, która niezmiennie się rozwija. Również Caprio – lider w kategorii ekonomicznej napojów rodzinnych, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Marka zmieniła logo oraz opakowania i odświeżyła swoją ofertę. Ulubione smaki Polaków teraz dostępne są w nowej szacie graficznej. Apetyczne wizualizacje owoców zachęcają do spróbowania orzeźwiających propozycji. Nowy layout jest przejrzysty, wyróżnia się połączeniem nowoczesnego designu i efektownej estetyki.

Zmiany wizualne to nie wszystko. Do oferty dołączyły dwie nowości. Napoje Jabłko – Mango to połączenie tradycyjnego smaku z najpopularniejszą obecnie odsłoną egzotyki. Napoje Jabłko – Truskawka to z kolei propozycja łącząca dwa owoce niezmiennie uwielbiane przez Polaków. Nowości dołączyły do dostępnych dotychczas w ofercie: Czarna Porzeczka, Jabłko, Jabłko – Malina, Jabłko – Aronia – Wiśnia, Pomarańcza, Multiwitamina.

POLECAMY

Co się nie zmienia? Odpowiednia, rodzinna pojemność, przystępna cena i oczywiście – doskonałe, owocowe smaki! Konsumenci doceniają ofertę Caprio za możliwość dostosowania do wielu okazji – od rodzinnych obiadów, przez spotkania z przyjaciółmi, aż po wieczorne przyjęcia. Jak zawsze – na każdą okazję! Smaki Caprio doceniane są także za zawartość witaminy C, która sprzyja utrzymaniu odporności i dobrego nastroju.

Opakowanie jednostkowe Caprio: karton, 2l

Opakowanie zbiorcze Caprio: 6 sztuk w kartonie

Sugerowana cena opakowania jednostkowego Caprio: 4,49 zł

***

Caprio to napoje owocowe, cieszące się dużą popularnością i uznaniem, szczególnie wśród konsumentów, którzy szukają produktów łączących w sobie wysoką jakość i przystępną cenę. To produkty bez konserwantów o smaku starannie dobranych i soczystych owoców. Dzięki szerokiej gamie napojów, owocowym smakiem mogą cieszyć się wszyscy – w zależności od gustu. Dostępne są w dwóch wygodnych formatach opakowań. Caprio to marka bardzo dobrze znana nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy. W Rumunii i Bułgarii występuje pod nazwą Ciao. W Polsce, Czechach i Słowacji Caprio jest liderem rynku w kategorii napojów ekonomicznych.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI