Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

26 listopada 2020

Boże Narodzenie pełne inspiracji

0 331

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy chcemy zatrzymać się choć na chwilę i spędzić czas z najbliższymi. Bez wątpienia tegoroczna gwiazdka będzie nieco inna niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Nawet jeśli spędzimy ją w okrojonym składzie w zaciszu własnego domu, warto nadać Świętom odpowiednią oprawę.

Zapach choinki, aromat ciasta piernikowego i dom pełen gwaru to pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą nam na myśl o Bożym Narodzeniu. Z pewnością tego ostatniego może w tym roku zabraknąć, ale warto zadbać o całą resztę odpowiedniej oprawy, aby nasz dom zyskał odpowiedni klimat, a my sami świąteczny nastrój. Bez ulubionych potraw oraz dekoracji to niemożliwe. Warto również zaopatrzyć się w upominki, bo nie może ich zabraknąć pod świątecznym drzewkiem.

POLECAMY

Praktycznie w kuchni

Święta sprzyjają kulinarnym eksperymentom. Jednak bez względu na to, czy planujemy przyrządzić doskonale nam znane potrawy, czy też chcemy spróbować całkiem nowych potraw, do pracy w kuchni należy się odpowiednio przygotować. Miłośników słodkości z pewnością zainteresuje robot kuchenny z 5-litrową misą ze stali nierdzewnej, sześcioma trybami pracy oraz trzema mieszadłami w promocyjnej cenie 199 zł. Do przyrządzania ciast, a także wigilijnych pierogów z pewnością przydadzą się silikonowa mata w cenie 19 zł, zestaw miarek (10 zł) czy przesiewacz do mąki (12 zł). Jeśli zaś marzą nam się wypieki w bardziej fantazyjnych kształtach, warto zaopatrzyć się w dostępne w Netto foremki oraz formy świąteczne (14 zł, różne wzory). Po skończeniu prac, przyjemnie jest oddać się relaksowi. Nic tak nie dopełni chwili odprężenia, jak filiżanka ulubionej herbaty bądź kawy. Fanów gorących naparów z pewnością zainteresuje szklany czajnik (59 zł) oraz młynek do kawy (99 zł).

Udekoruj dom na święta

Z okazji Bożego Narodzenia warto zadbać o nastrojowy klimat i dekoracje, które pozwolą wyczarować odpowiednią atmosferę w każdym wnętrzu. Będzie to niezwykle łatwe dzięki najnowszej ofercie Netto, w której znajdziemy skrzaty dekoracyjne niczym z wioski św. Mikołaja (od 26 zł do 99 zł, różne wzory i rodzaje). Ciekawie zaprezentują się także girlanda LED (79 zł) oraz girlanda z bombek (26 zł). Fanom klasycznej elegancji na pewno do gustu przypadnie zestaw dwóch metalowych latarenek (79 zł). Jeśli zaś szukamy pomysłowego oświetlenia, z pewnością na uwagę zasługują łańcuch LED (12 zł), dekoracje LED (od 12 zł) oraz drzewko LED (39 zł). 

Oferta ważna od 30 listopada do wyczerpania zapasów.

Wyjątkowe podarki dla najmłodszych

Nikt tak bardzo nie wyczekuje na Święta i podarunki jak najmłodsi członkowie rodziny. Wiążą się z tym rytuały, które angażują i integrują całą rodzinę, począwszy od pisania listu do św. Mikołaja, po wspólne odliczanie z pomocą kalendarza adwentowego pełnego łakoci czy wyczekiwanie na pierwszą gwiazdkę. Spełnienie dziecięcych marzeń będzie o wiele łatwiejsze, jeśli skorzystamy z najnowszej oferty Netto. Znajdziemy w niej m.in. namiot dla dzieci, który świetnie sprawdzi się podczas zabawy w chowanego czy Indian (99 zł). Miłośników muzykowania zachwyci gitara owoc (17 zł) oraz mikrofon z efektami dźwiękowymi i świetlnymi (16 zł). Dla starszaków idealne będą gry (od 17 zł) oraz puzzle w torebce (29 zł).  Pasjonatów motoryzacji zachwyci natomiast zabawka parking samochodowy (29 zł), a fanów Barbie z pewnością ucieszy zestaw, w skład którego wchodzą lalka oraz akcesoria (39 zł).

Oferta ważna od 3 grudnia do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o sieci handlowej Netto na:

Stronie www: netto.pl

Profilu na Facebooku: Netto Polska

#####

O Netto Polska:

Netto to wywodząca się z Danii sieć handlowa, należąca do Salling Group. Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 roku w Szczecinie. Placówka od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem – format dyskontowy stanowił w tym czasie nowość nie tylko w danym regionie, ale i na całym polskim rynku. Dzięki pojawieniu się sklepów Netto, klienci mogli nabyć towary dobrej jakości w niespotykanych dotąd niskich cenach. Obecnie, po 25 latach od rozpoczęcia działalności w Polsce, Netto posiada blisko 400 sklepów oraz trzy magazyny dystrybucyjne, dzięki czemu zajmuje trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Dzięki umowie zawartej z właścicielem sieci handlowej Tesco w czerwcu 2020 r., Netto przejmie całą polską działalność spółki, zwiększając swój stan posiadania o ok. 300 sklepów i dwa centra dystrybucji. Sieć oferuje swoim klientom asortyment, którego około 95 proc. stanowią produkty od krajowych dostawców. Od dwóch lat dyskonter realizuje swoją strategię rozwoju, wykorzystując nowoczesny koncept Netto 3.0. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Przypisy