Bezpieczna rozrywka online z Kubusiem

Newsy

Bo to nie wszystko jedno, co robi w sieci Twoje dziecko! Kubuś o tym wie i w czasie, gdy należy pozostać w domu, proponuje rodzicom dedykowane najmłodszym aktywności, które oprócz tego, że angażują dziecko, to uczą poprzez zabawę.

W Bezpiecznej Strefie Kubusia znaleźć można filmy zachęcające do ruchu, gry i bajki edukacyjne, a także audiobooki z bajkami przygotowane we współpracy ze Storytel, czytane m.in. przez Cezarego Pazurę czy Wiktora Zborowskiego. Bezpieczną Strefę promują jedni z najpopularniejszych influencerów parentingowych na Instagramie, w Stories i na Youtube. Trwa również kampania na Facebooku i kampania display w serwisach parentingowych.

Wśród influencerów rekomendujących Bezpieczną Strefę znaleźli się tacy jak Bakusiowo.pl, mamowymi, SuperStylerblog czy Cornelliaas. Wśród nich są również ojcowie – Podziarany Tata. Pokazują oni, jak radzą sobie z obecną sytuacją w domu z dziećmi, gdzie jedną z inspiracji, jakie rekomendują, jest właśnie korzystanie z bezpiecznych treści w Strefie Kubusia.

POLECAMY

Każdy z twórców ma swój sposób na to, jak zająć dziecko. Niektórzy rekomendują słuchanie wybranego z 55 audiobooków z bajkami, które Kubuś stworzył we współpracy ze Storytel. Inni pokazują, jak ich dziecko ćwiczy z Kubusiem do jednego z niemal 20 filmów w sekcji „RUSZ SIĘ”. Jeszcze inni dzielą się tym, jak ich dziecko uczy się programować, czy ćwiczy pamięć w grach edukacyjnych z sekcji „GRAJ”. Niektórzy pokazują też skąd czerpać podstawowe informacje na temat higieny, nauki liczenia czy pór roku razem z Kubusiowymi – wybierając bajki w sekcji OGLĄDAJ.

Najważniejsze jednak dla wszystkich rodziców jest to, że w Bezpiecznej Strefie znajdują się bezpieczne treści, wybrane specjalnie dla ich dzieci. Wszystkie są bezpłatne i bez reklam. Można je przeglądać na komputerach, tabletach i smartfonach, a bezpieczeństwo wszystkich treści potwierdza Kubuś, firmując całość swoją łapką.

Bezpieczną Strefę Kubusia można znaleźć na: www.kubus.pl

Agencja odpowiedzialna za kampanię z influenceremi: Starcom

***

Marka Kubuś od lat cieszy się zaufaniem wśród dzieci i rodziców. Kubuś to najczęściej kupowany w Polsce sok przecierowy na bazie marchwi mazurskiej i owoców - chętnie piją go najmłodsi, ale często sięgają po niego również dorośli. To także lider w kategorii napojów dla dzieci oraz wody smakowej i musów dla dzieci w Polsce. W portfolio marki znajdują się soki marchwiowo-owocowe, soki 100%, orzeźwiające napoje, woda niegazowana i woda smakowa oraz owocowe musy i musy z jogurtem. Produkty Kubusia wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale także wysoka jakość, wielokrotnie doceniana przez konsumentów. Kubuś to lider w kategorii soków przecierowych nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Markę Kubuś, jako Kubik, Kubu i Tedi, znają także konsumenci m.in.: w Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Węgrzech, Litwie i Łotwie, w Czechach i Słowacji.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI